Deutz Fahr Imonitor HMI Touch Screen Monitor Repair

| categories | Ag Leader Monitor |
|---|---|
| Model | Deutz Fahr Imonitor |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | Deutz Fahr Imonitor Touch Panel |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-30 21:01:59 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Brand: | Deutz Fahr |
| Languages: | 28 |
| Warranty: | 365 Days |
| Screen diagonal: | 12.1 in |
| Accuracy (track to track): | up to 2 cm (with RTK) |
| Accuracy (repeatable): | 2 cm (only with RTK) |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| Deutz Fahr Imonitor | Description | Inventory status |
| Ag Leader Versa Control 4002700 Terminal Display 8.4 inch | Ag Leader HMI Touch Screen Monitor | In Stock |
| Ag Leader Integra Versa Control 4002000-1 Terminal Display 8.4 inch | Touch Screen Glass Ag Leader HMI Series | Available Now |
| Ag leader 1208-02-023156 BERGQUIST 400498-01 | Ag leader Touch Digitizer Glass LCD Repair | In Stock |
| Ag Leader/ Kinze Insight PN 4001000 | Ag Leader Touch Screen Panel LCD Display | In Stock |
| Ag Leader Compass 4003600 Display | Ag Leader HMI Touch Screen Tablet Repair | In Stock |
| Ag Leader Edge PN 4001500 Display | Touch Screen Ag Leader HMI Replacement | Available Now |
| Ag Leader EVRARD InCommand 800 Display IsoBus/UT/ pn 26071761 | Ag leader Touch Screen Panel Glass Repair | Available Now |
| Ag Leader Incommand 1200 26071701 | Ag Leader HMI Panel Glass Replacement | In Stock |
| Ag Leader 4200702 Incommand GO 10 Display | Touch Screen Display for Ag Leader Repair | In Stock |
| Ag Leader 4200701 Incommand GO 16 Display | Touch Screen Ag Leader HMI Replacement | Available Now |
| Deutz Fahr Imonitor | Deutz Fahr Touch Screen Monitor HMI | In Stock |
| T121C-XDN064G-9S02R0-083PN | VICPAS Touch Digitizer Glass Replacement | Available Now |
FAQ:
Question: Does the iMonitor support ISOBUS functionality?
Answer: Yes, the iMonitor is fully AEF ISOBUS-certified. It supports:
Question: What is the Deutz Fahr Imonitor HMI Touch Glass price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Common misspellings:
Deutz
Fahr
Inonitor
Dutz
Imonitor
Fahrr
Deuzt
Imoniter
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service