3HNA006137-001 Spraying Robot Teaching During Screen

| categories | Teach Pendant Series |
|---|---|
| Model | 3HNA006137-001 |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | Spraying Robot Teaching Pendant LCD Display Panel |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-30 21:23:29 |
Shipping
Specifications:
| Power: | 5V/12V/24V |
| Contrast Ratio: | 500:1 to 1000:1 |
| Operating Temperature: | -20°C to 70°C |
| Product Line: | A-B-B Teaching Pendant |
| Warranty: | 12 Months Warranty |
| Brand: | VICPAS |
| Storage Temperature: | -40°C to 85°C |
| Humidity Resistance: | 10% - 90% Non-Condensing |
| Brightness: | 250 - 400 cd/m² |
| Lifetime: | Over 1 million touches |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| 3HNA006137-001 | Description | Inventory status |
| 65874 FA411403 | 65874 FA411403 10m KEBA Teach Pendant Cable Replacement | In Stock |
| 3HNA006137-001 | 3HNA006137-001 Spraying Robot Teaching During Screen | Available Now |
| T104E-5RBA14N-0A18S0-138QN | T104E-5RBA14N-0A18S0-138QN HMI Touchscreen Repair | In Stock |
| G0i-MF Plus A02B-0348-B502 | 0i-MF Plus A02B-0348-B502 HMI Touch Screen Glass Protective Film | Available Now |
| Copanel TP10 1P CTS6 T10-CH020 KDT-5886 | Copanel TP10 1P CTS6 T10-CH020 KDT-5886 Touch Screen Panel Front Overlay | In Stock |
| Compatible Ricoh IMC2500 IMC2000 IMC2001 IMC2004 | Compatible Ricoh IMC2500 IMC2000 IMC2001 IMC2004 Touch Membrane | In Stock |
| IMC3004 IMC3504 IMC3500 IMC3000 | IMC3004 IMC3504 IMC3500 IMC3000 HMI Touch Glass Replacement | In Stock |
| IMC4500 IMC4504 | IMC4500 IMC4504 HMI Panel Glass Replacement | Available Now |
| IMC5000 IMC5004 | IMC5000 IMC5004 Touch Digitizer Glass Repair | Available Now |
| IMC6000 IMC6004 | IMC6000 IMC6004 Touch Panel Repair | In Stock |
| Canon IR IRC3530 IRC3170 IRC2570 | Canon IR IRC3530 IRC3170 IRC2570 Touch Screen Repair | Available Now |
| Canon IR IRC4545 IRC5560 IRC5545 | Canon IR IRC4545 IRC5560 IRC5545 HMI Touchscreen Replacement | In Stock |
3HNA006137-001 Spraying Robot Teaching During Screen PDF Download:
FAQ:
Question: Do you provide customized solutions?
Answer: We mainly supply standard replacement parts, but we can check if customization is possible depending on your needs.
Question: Do your 3HNA006137-001 LCD Display Panels come with a warranty?
Answer: Yes, our 3HNA006137-001 LCD Displays are covered by a warranty against manufacturing defects.
Question: Can I get a discount for bulk orders?
Answer: Yes, discounts are available for larger quantities. Please contact us for details.
Question: How are the 3HNA006137-001 LCD Screens packaged for safe delivery?
Answer: Each 3HNA006137-001 LCD Display Screen is packed with protective materials and sturdy cartons to prevent damage during shipping.
Common misspellings:
3HNA006137-01
3HNA00613-001
3HNA060137-001
3HNA00613T-001
3HNAA006137-001
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service