4PPC70.057L-23B 4PPC70.057L-23W Touch Screen Protective Film

| categories | Power Panel C30/C70 |
|---|---|
| Model | B&R Power Panel C70 4PPC70.057L-23W |
| Warranty | 1 Year VICPAS Warranty |
| Shipping | DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-09 17:31:40 |
Shipping
Specifications:
| Part Number : | 4PPC70.057L-23B 4PPC70.057L-23W |
| Product Line: | B&R Power Panel C70 |
| Screen Size: | 5.7 in. |
| Warranty: | 1-Year Warranty |
| Technology: | Analog Resistive Film |
| Resolution: | DC 5V 1mA |
| Display Colour: | 16 million colours |
| Storage Temp.: | -20℃~+70℃ |
| Lineation Test: | ≥1.000.000 times |
| Input Type: | ≥100.000 times |
4PPC70.057L-23B 4PPC70.057L-23W Touch Screen Protective Film PDF Download:
FAQ:
Question: How large is the touchscreen display of the Power Panel 4PPC70.057L-23B 4PPC70.057L-23W Terminal?
Answer: The display size of this B&R automation terminal is 5.7 inches.
Question: What technology is used for the touch screen of 4PPC70.057L-23B 4PPC70.057L-23W touchscreen?
Answer: The touchscreen of this operator terminal is produced using analog resistive.
Question: What is the price of 4PPC70.057L-23B 4PPC70.057L-23W Power Panel terminal Parts?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Common misspellings:
PPC70.057L-23B
4PC70.057L-23B
4PPC70.07L-23W
4PPC70.05L-23W
4PPC70.057L-3W
4PPC70.057L-2W
4PPC70.057L-23
More
Details
about
B&R
Automation
HMI
Terminal
Parts
Center
- Mobile Phone
- *Title
- *Content





Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service