DMC AST-121A080A Touch Screen Panel Glass Original

| categories | AST/ATP Touch Screen Series |
|---|---|
| Model | AST-121A080A |
| Warranty | 365 Days |
| Touch Screen Panel Type | Resistance touch screen |
| Shipping | 2-3 working Days |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-31 01:12:49 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | AST-121A080A |
| Manufacturer: | DMC |
| Screen diagonal: | 12.1 in |
| Warranty: | 365 days Warranty |
| Interfaces: | USB / RS232 |
| Touchpoints: | 1 |
| Glass Strength: | 1.8 mm |
| Technology: | Analog resistive 4-wire |
| Active Area: | 250.0 x 188.5mm |
| Viewing Area Dimension: | 247.0 x 185.5mm |
DMC AST-121A080A Touch Screen Panel Glass Original PDF Download:
Common misspellings:
ST-121A080A
AT-121A080A
AS-121A080A
AST-121A08A
AST-121A080
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service