DMC AST-121B AST-121B080A Touch Screen Panel Glass

| categories | AST/ATP Touch Screen Series |
|---|---|
| Brand | DMC |
| Model | AST-121B AST-121B080A |
| Warranty | 365 Days |
| Touch Screen Panel Type | Resistance touch screen |
| Shipping | 2-3 working Days |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-31 01:12:52 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | AST-121B AST-121B080A |
| Manufacturer: | DMC |
| Warranty: | 365 days Warranty |
| Interfaces: | USB / RS232 |
| Touchpoints: | 1 |
| Glass Strength: | 2.2 mm |
| Technology: | Analog resistive 4-wire |
| Screen diagonal: | 12.1 in |
DMC AST-121B AST-121B080A Touch Screen Panel Glass PDF Download:
Common misspellings:
AST-121B
AT-121B080A
ST-121B
AST-121B080A
AST-121B008A
AST-1218
AST--121B
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service