V9060iTD V9080iCD V9080iCBD V9060iTBD Touch Screen Panel Glass

| categories | Other Fuji Hakko |
|---|---|
| Model | V9060iTD V9080iCD V9080iCBD V9060iTBD |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Fuji V9 Series |
| Supply | Protective Film Touch Screen Monitor |
| Touch Screen Panel Type | Resistance touch screen |
| Shipping | 2-3 workdays |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-31 01:46:13 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Brand: | VICPAS |
| Display Version: | TFT color |
| Product Line: | Fuji V9 Series |
| Resolution: | 640x480 pixels |
| Warranty: | 12 Months Warranty |
| No. of Colours: | 16.77 million / 262 thousand colors |
| Touch Switch: | Analog resistance film |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -10 °C ~ +60 °C |
| Touch Size: | 5.7"/8.4" |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| V9060iTD V9080iCD V9080iCBD V9060iTBD | Description | Inventory status |
| V9060iTBD | Fuji V9 Series Touch Screen Glass Protective Film | Available Now |
| V9060iTD | Fuji Electric V9 Front Overlay Touch Screen Panel Repair | In Stock |
| V9070iWLD | Fuji V9 Series Protective Film Touch Membrane Repair | In Stock |
| V9070iWRLD | Fuji Electric V9 HMI Front Overlay Touch Glass Replacement | In Stock |
| V9071iWLD | Fuji Electric V9 Touch Digitizer Glass Front Overlay | Available Now |
| V9071iWRLD | Fuji Electric V9 Front Overlay Touch Screen Monitor Repair | In Stock |
| V9080iCBD | Fuji V9 Series HMI Panel Glass Protective Film Repair | Available Now |
| V9080iCD | Fuji Electric V9 Touch Digitizer Protective Film Replacement | In Stock |
| V9080iSBD | Fuji Electric V9 Touch Screen Panel Front Overlay Repair | In Stock |
| V9080iSD | Fuji Electric V9 Protective Film HMI Touch Glass Repair | Available Now |
| V9080iSLBD | Fuji V9 Series Touch Screen Protective Film Repair | Available Now |
| V9080iSLD | Fuji Electric V9 Front Overlay MMI Touch Screen Replacement | In Stock |
| V9080iSRBD | Fuji V9 Series Protective Film Touch Panel Repair | In Stock |
| V9080iSRD | Fuji Electric V9 HMI Front Overlay Touchscreen Replacement | In Stock |
V9060iTD V9080iCD V9080iCBD V9060iTBD Touch Screen Panel Glass PDF Download:
Common misspellings:
V9060iTD
V9080iCD
V9080iCBD
V900iTBD
9080iCBD
V9060iTBD
V9080CiD
V906oiTD
V90800iCD
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service