2819900A A114300267 1071.0090 Touch Screen HMI Repair

| categories | AMT281xx~AMT28999 |
|---|---|
| Model | 2819900A A114300267 1071.0090 |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | 2819900A A114300267 1071.0090 Touch Screen HMI |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-03 22:52:34 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Brand: | VICPAS |
| Serial interface Type: | RS232 |
| Part No.: | 2819900A A114300267 1071.0090 |
| relative humidity: | 10 ... 85 %, non condensing |
| Warranty: | 12 Months Warranty |
| Ambient Temperature: | 10 to 90% RH |
| Type: | Touchscreen |
| Operating Temperature: | –10 ... +40 °C |
| Storage Temperature: | -20 ... +60 °C |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| 2819900A A114300267 1071.0090 | Description | Inventory status |
| 2819900A A114300267 1071.0090 | 2819900A A114300267 1071.0090 Touch Screen Glass | Available Now |
| TM101DDHG01 | TM101DDHG01 LCD Display Screen Replacement Repair | In Stock |
| TDNR 24.28.0.1544.142 SNR B108114182 | TDNR 24.28.0.1544.142 SNR B108114182 Touch Panel | In Stock |
FAQ:
Question: What is 2819900A A114300267 1071.0090 Touch Panel Glass HMI parts price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Common misspellings:
2819990A
A114300267
1071.0090
2819900A
A1143002267
1071.090
A111300267
I071.0090
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service