KOYO GC-A24W-C GC-A24W-RC Touch Panel Protective Film

| categories | Koyo Other Series |
|---|---|
| Brand | KOYO |
| Model | GC-A24W-C GC-A24W-RC |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Koyo GC-A2 Series |
| Supply | GC-A24W-C GC-A24W-RC Front Overlay Touch Membrane |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 01:59:49 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Ambient Temperature: | 0°C (32°F) to 50°C (122°F) |
| Part Number : | GC-A24W-C GC-A24W-RC |
| Product Line: | Koyo auto parts |
| Display Device: | STN/TFT color LCD |
| Brand: | KOYO |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -20°C (-4°F) to 60°C (140°F) |
| Warranty: | 365 Days |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| GC-A24W-C GC-A24W-RC | Description | Inventory status |
| GC-A14 | KOYO GC-A Front Overlay Touch Membrane | In Stock |
| GC-A14-R | Koyo GC-A Series Touch Glass Front Overlay Repair | In Stock |
| GC-A14-R7-C2403 | Koyo GC-A Series Touch Digitizer Glass Overlay Repair | Available Now |
| GC-A22W-CW | KOYO GC-A2 HMI Panel Glass Protective Film | Available Now |
| GC-A24 | Koyo GC-A2 Series Touch Screen Monitor Front Overlay | In Stock |
| GC-A24-RS | Koyo GC-A2 Series Front Overlay MMI Touch Screen Replacement | In Stock |
| GC-A24W-C | Koyo GC-A2 Series HMI Touch Screen Protective Film | Available Now |
| GC-A24W-RC | Koyo GC-A2 Series Protective Film Touchscreen Repair | In Stock |
| GC-A25 | Koyo GC-A2 Series HMI Protective Film Touch Screen Glass | Available Now |
| GC-A26 | Koyo GC-A2 Series Front Overlay Touch Screen Panel Repair | In Stock |
| GC-A26W-C | KOYO GC-A2 Series Touch Screen Protective Film Replacement | In Stock |
| GC-A26W-RC | Koyo GC-A2 Series Protective Film Touch Panel Repair | Available Now |
KOYO GC-A24W-C GC-A24W-RC Touch Panel Protective Film PDF Download:
Common misspellings:
GC-A24W-C
GC-24W-RC
C-A24W-C
GC-A24W-RC
GC-A2W4-RC
GC-AZ4W-C
GC--A24W-RC
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service