P30GAH80300F3G0XXX-02S3C015000 P30GAH80300F3G8xxx Touch Digitizer Glass Front Overlay

| categories | Controller P300 P500 |
|---|---|
| Brand | LENZE |
| Model | P30GAH80300F3G0XXX-02S3C015000 P30GAH80300F3G8xxx |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | LENZE Controller P300 Series |
| Supply | Touch Screen Monitor Protective Film |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:00:24 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Brand: | Lenze |
| Display Version: | STN/TFT |
| Product Line: | LENZE Controller P300 Series |
| Resolution: | 320x240 pixels |
| Warranty: | 12 Months Warranty |
| No. of Colours: | 64k |
| Touchscreen: | Resistiv |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -20 °C ~ +60 °C |
| Touch Size: | 4.3" |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| P30GAH80300F3G0XXX-02S3C015000 P30GAH80300F3G8xxx | Description | Inventory status |
| P30GAH40300F3G0xxx | LENZE Controller P300 Series Touch Screen Glass Protective Film | In Stock |
| P30GAH40300F3G0XXX-02S3*01*000 | LENZE Controller P300 Series Front Overlay Touch Screen Panel Repair | Available Now |
| P30GAH40300F3G0XXX-02S3C014000 | LENZE Controller P300 Series Protective Film Touch Panel Repair | In Stock |
| P30GAH40300F3G0XXX-02S3D015000 | LENZE Controller P300 Series HMI Touch Glass Front Overlay Replacement | Available Now |
| P30GAH40300F3G8xxx | LENZE Controller P300 Series Touch Screen Panel Front Overlay Repair | In Stock |
| P30GAH80300F3G0xxx | LENZE Controller P300 Series HMI Protective Film Touch Membrane | In Stock |
| P30GAH80300F3G0XXX-02S3*01*000 | LENZE Controller P300 Series Front Overlay Touch Glass Repair | In Stock |
| P30GAH80300F3G0XXX-02S3C014000 | LENZE Controller P300 Series Touch Digitizer Glass Protective Film | Available Now |
| P30GAH80300F3G0XXX-02S3C015000 | LENZE Controller P300 Series Front Overlay Touch Digitizer Glass | Available Now |
| P30GAH80300F3G8xxx | LENZE Controller P300 Series Protective Film Touch Screen Monitor | In Stock |
| P30GAH90300F3G0xxx | LENZE Controller P300 Series MMI Touch Screen Front Overlay Replacement | In Stock |
| P30GAH90300F3G0XXX-02S3C014000 | LENZE Controller P300 Series HMI Touch Screen Protective Film | In Stock |
| P30GAH90300F3G8xxx | LENZE Controller P300 Series Front Overlay Touch Screen Panel Repair | In Stock |
P30GAH80300F3G0XXX-02S3C015000 P30GAH80300F3G8xxx Touch Digitizer Glass Front Overlay PDF Download:
FAQ:
Question: How to remove the connected controller?
Answer: 1. Switch off the voltage supply of the entire system and the Controller.
Common misspellings:
P30GAH80300F3G0XXX-02S3C015000
P30GAH80300FG8xxx
P30GAH80300F3G0XXX-02S3C01500
P30GAH80300F3G8xxx
P30GAH80300F30GXXX-02S3C015000
P30GAH80300F3GoXXX-02S3C015000
P30GAAH80300F3G8xxx
Related Products
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service