A956GOT-LBD-M3 GOT900 Touch Screen Protective Film

| categories | GOT-A900 Series |
|---|---|
| Brand | MITSUBISHI |
| Model | A956GOT-LBD-M3 |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Mitsubishi GOT-A900 A956GOT series |
| Supply | A956GOT-LBD-M3 Panel Glass Overlay LCD Display |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:13:14 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | A956GOT-LBD-M3 |
| Display Device: | Monochrome liquid crystal |
| Screen diagonal: | 5.7 in |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | Mitsubishi A956GOT Series |
| Input Power: | 24VDC (+10%, -15%) |
| Operating Temperature: | 0 to 55°C |
| Storage Temperature: | -20°C to 60°C |
| Cooling Method: | Self-cooling |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| A956GOT-LBD-M3 | Description | Inventory status |
| A956GOT-LBD | Mitsubishi GOT-A900 Touch Screen Monitor Overlay LCD Screen Repair | In Stock |
| A956GOT-LBD-M3 | Touch Screen Protective Film LCD Display Mitsubishi GOT900 A956GOT | Available Now |
| A956GOT-SBD | Mitsubishi A956GOT Touch Screen Glass Front Overlay Lcd Display Panel | In Stock |
| A956GOT-SBD-B | Mitsubishi GOT900 A956GOT Touch Protective Film LCD Display Screen | In Stock |
| A956GOT-SBD-M3 | Mitsubishi A956GOT Touch Screen Overlay Lcd Display Replacement | In Stock |
| A956GOT-SBD-M3-B | HMI Panel Glass Overlay Lcd Display GOT-A900 A956GOT Repair | Available Now |
| A956GOT-TBD | Mitsubishi GOT900 Front Overlay Touch Panel Glass Lcd Display Panel | In Stock |
| A956GOT-TBD-M3 | Mitsubishi GOT-A900 Touch Screen Protective Film LCD Screen Repair | Available Now |
| A956WGOT-ATBD | HMI Panel Glass Overlay Lcd Display GOT900 A956GOT Repair | Available Now |
| A956WGOT-TBA | Mitsubishi A956GOT Touch Digitizer Protective Film LCD Display Screen | In Stock |
| A956WGOT-TBD | Mitsubishi A956GOT Touch Screen Overlay Lcd Display Replacement | In Stock |
A956GOT-LBD-M3 GOT900 Touch Screen Protective Film PDF Download:
FAQ:
Question: What is the size of A956GOT-LBD-M3 Touch Screen Panel Glass?
Answer: The Mitsubishi GOT-A900 A956GOT A956GOT-LBD-M3 touch panel is 5.7-inch.
Question: How to installing and removing procedures of the GOT-A900 A956GOT-LBD-M3 CF card?
Answer: Install/remove the CF card with the power supply of GOT is OFF or CF card access switch is "OFF".
Common misspellings:
A956GOT-LBD-3
A956OT-LBD-M3
A956GOT-LBD-3M
A95bGOT-LBD-M3
A956GOT-LLBD-M3
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service