Proface AGP3200-T1-D24-M PFXGP3200TADC Protective Film Glass

| categories | AGP3000 Series |
|---|---|
| Brand | PROFACE |
| Model | AGP3200-T1-D24-M PFXGP3200TADC |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Proface AGP3000 Series |
| Supply | AGP3200 Touch Screen Protective Film |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:40:32 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Ambient Temperature: | 0°C (32°F) to 50°C (122°F) |
| Display Resolution: | 320 x 240 pixels |
| Model Number: | 3580205-04 |
| Product Line: | Proface AGP3200 |
| Touch Size: | 3.8" |
| Brand: | Proface |
| Display Type: | TFT Color LCD |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -20°C (-4°F) to 60°C (140°F) |
| Warranty: | 365 Days |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| AGP3200-T1-D24-M PFXGP3200TADC | Description | Inventory status |
| AGP3200-A1-D24 | Proface AGP3000 AGP3200 Touch Screen Protective Film Replacement | In Stock |
| AGP3200-T1-D24 | Proface AGP3000 AGP3200 Touch Panel Protective Film Repair | Available Now |
| AGP3200-T1-D24-M | Proface AGP3000 AGP3200 Touchscreen Protective Film Repair | In Stock |
Proface AGP3200-T1-D24-M PFXGP3200TADC Protective Film Glass PDF Download:
Common misspellings:
AGP3200-T1-D24-M
PFGP3200TADC
AGP3200-T1-D4-M
PFXGP3200TADC
AGP3200-1T-D24-M
AGP3200-T1-DZ4-M
PFXGP32000TADC
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service