Schneider MPCKT55NAX20N Protective Film Touch Screen

| categories | Magelis lndustrial PC |
|---|---|
| Brand | SCHNEIDER |
| Model | MPCKT55NAX20N |
| Product Line | Magelis Compact iPC |
| Supply | MPCKT55NAX20N Touch Panel Front Overlay |
| Touch Screen Panel Type | Resistance touch screen |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 03:12:06 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | MPCKT55NAX20N |
| Display Type: | LCD TFT |
| Screen diagonal: | 15 in |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | Magelis Compact iPC |
| Terminal Type: | Touchscreen Display |
| Operating Temp.: | 0...50 °C |
| Storage Temp.: | -20...60 °C |
| Display Resolution: | 1024 x 768 pixels XGA |
| Operating system: | Windows XPe SP2 |
Schneider MPCKT55NAX20N Protective Film Touch Screen PDF Download:
FAQ:
Question: What is the MPCKT55NAX20N Magelis Compact iPC Schneider Front Overlay Touch Panel HMI price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Question: When an alarm appears on Magelis Schneider MPCKT55NAX20N Protective Film Touch Panel Glass Terminal, what does it means?
Answer:
Common misspellings:
MPCKT55NAX20
MPKT55NAX20N
MPCKT55ANX20N
MPCKT55NAX2ON
MPCKT55NAX220N
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service