MPCYT90NNN00N

| categories | Schneider Touchscreen |
|---|---|
| Model | MPCYT90NNN00N |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Magelis iDisplay |
| Supply | MPCYT90NNN00N Touch Screen Panel Front Overlay |
| Touch Screen Panel Type | Resistance touch screen |
| Touch size | 19 inch |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 03:13:42 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | MPCYT90NNN00N |
| Display Type: | LCD TFT |
| Screen diagonal: | 19 in |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | Magelis iDisplay Series |
| Terminal Type: | Touchscreen Display |
| Operating Temp.: | 0...50 °C |
| Storage Temp.: | -20...60 °C |
| Display Resolution: | 1280 x 1024 pixels SVGA |
| Operating system: | Windows XPe SP2 |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| MPCYT90NNN00N | Description | Inventory status |
| XBTF011110 | Operator Terminals with 5.7-inch Operator Keypad | In Stock |
MPCYT90NNN00N PDF Download:
FAQ:
Question: How to install the Schneider Magelis iDisplay MPCYT90NNN00N Power Switch Cover?
Answer: 1. Shut down Windows® in an orderly fashion and remove all power from the device.
Question: What is the size of MPCYT90NNN00N Protective Film HMI Panel Glass?
Answer: The Schneider Terminal MPCYT90NNN00N Touch Screen Monitor Front Overlay is 19-inch.
Common misspellings:
MPYT90NNN00N
MPCYT90NN00N
MPCYT90NNNooN
MPCYT90NNNN00N
MPCYT90NNN000N
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service