Schneider Magelis MPCYT50NAN00N Touch Screen Monitor

| categories | Schneider Touchscreen |
|---|---|
| Brand | SCHNEIDER |
| Model | MPCYT50NAN00N |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Magelis iDisplay |
| Supply | MPCYT50NAN00N Schneider Touch Screen Display |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union |
| Update Time | 2026-02-04 03:14:21 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | MPCYT50NAN00N |
| Display Type: | LCD TFT |
| Screen diagonal: | 15 in |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | Magelis iDisplay Series |
| Terminal Type: | Touchscreen Display |
| Operating Temp.: | 0...50 °C |
| Storage Temp.: | -20...60 °C |
| Display Resolution: | 1024 x 768 pixels XGA |
| Operating system: | Windows XPe SP2 |
Schneider Magelis MPCYT50NAN00N Touch Screen Monitor PDF Download:
FAQ:
Question: How to install the Schneider Magelis iDisplay MPCYT50NAN00N Unit?
Answer:
Question: When an alarm appears on Magelis Schneider MPCYT50NAN00N Protective Film Touch Panel Glass Terminal, what does it means?
Answer:
Common misspellings:
MPCYT50AN00N
PCYT50NAN00N
MPCYT50NAN0N0
MPCYT5ONAN00N
MPCYYT50NAN00N
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service