MPCYT50NNN00N

| categories | Schneider Touchscreen |
|---|---|
| Model | MPCYT50NNN00N |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | MPCYT50NNN00N Touch Panel Front Overlay |
| Touch Screen Panel Type | Resistance touch screen |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 03:14:44 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | MPCYT50NNN00N |
| Display Type: | LCD TFT |
| Screen diagonal: | 15 in |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | Magelis Flex PC BOX |
| Terminal Type: | Touchscreen Display |
| Operating Temp.: | 0...50 °C |
| Storage Temp.: | -20...60 °C |
| Display Resolution: | 1024 x 768 pixels XGA |
| Operating system: | Windows XPe SP2 |
MPCYT50NNN00N PDF Download:
FAQ:
Question: How to install the Schneider Magelis Flex PC BOX MPCYT50NNN00N Unit?
Answer:
Question: When an alarm appears on Magelis Schneider MPCYT50NNN00N Protective Film Touch Panel Glass Terminal, what does it means?
Answer:
Common misspellings:
MPYT50NNN00N
MPCYT50NN00N
MPCYT5oNNN00N
MPCTY50NNN00N
MPCYT500NNN00N
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service