KEBA OP 351/C Membrane Keypad Touch Digitizer Glass

| categories | KEBA |
|---|---|
| Model | OP 351/C |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | Touch Screen Monitor and Switch Membrane |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 03:23:12 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Brand: | KEBA |
| Part No.: | OP 351/C |
| Product Line: | KEBA KeTop |
| Resolution: | 1024 x 768 pixel |
| Warranty: | 12 Months Warranty |
| Ambient Temperature: | 10 to 90% RH |
| Display Type: | STN/TFT color LCD |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -20 to 60 °C (-4 to 140 °F) |
| Touch Size: | 12.1" |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| OP 351/C | Description | Inventory status |
| COMAU SPA C5G-TP5WC2 | KEBA Membrane Keyboard HMI Touch Screen Replacement | In Stock |
| KEBA 1075i OP341/C-1100 | KEBA Touch Panel Membrane Keypad Replacement Repair | Available Now |
| KEBA C100D-CE 59718 | KEBA Membrane Switch Touchscreen Panel Replacement | In Stock |
| KEBA C70-10Z-AA0-RBL | KEBA Touch Screen Glass Membrane Keyboard Keypad Replacement | Available Now |
| COMAU SPA PN CR17910085 C5G-TP5WC2 | KEBA Membrane Keypad Switch Touch Screen Panel Replacement | In Stock |
| Keba E-CON-CC100 KETOP C30E ENGEL | KEBA Touch Digitizer Operator Panel Keypad Replacement Repair | In Stock |
| KEBA E-CON-EC100 ENGEL | KEBA Operator Keyboard HMI Touch Glass Repair Replacement | In Stock |
| KEBA ENGEL EC88 FOLIENSTASTATUR | KEBA Keyboard Membrane Touch Digitizer Glass Repair | Available Now |
| KEBA HT401 | KEBA Handheld Terminal HMI Panel Glass Keypad Membrane | Available Now |
| KEBA HT501-221 ENGEL 24244 | KEBA Handheld Terminal Touch Screen Monitor Switch Membrane | In Stock |
KEBA OP 351/C Membrane Keypad Touch Digitizer Glass PDF Download:
FAQ:
Question: What is KEBA OP 351/C Touch Screen and Keypad Membrane HMI parts price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Question: How to remove the KEBA OP 351/C operating panel?
Answer: 1) Disable the power supply.
Common misspellings:
KEBA
OP
31/C
351/
531/C
35I/C
351//C
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service