A5E43472219 RS-AA Touch Screen Panel Glass Repair

| categories | HMI Touch Screen Panel |
|---|---|
| Model | A5E43472219 RS-AA |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | Touch Screen Tablet |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-05 17:28:41 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Ambient Humidity: | 90 % RH |
| Display Resolution: | 1366 x 768 Pixels |
| Part Number : | A5E43472219 RS-AA |
| Touch Type: | Capacitive |
| Touch Size: | 15" |
| Brand: | VICPAS |
| Display Type: | TFT Color LCD |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -20°C (-4°F) to 60°C (140°F) |
| Warranty: | 365 Days |
A5E43472219 RS-AA Touch Screen Panel Glass Repair PDF Download:
FAQ:
Question: What should I pay attention to during cleaning the A5E43472219 RS-AA HMI Touch Glass?
Answer: If you clean the glass front when it is switched on, you may cause inadvertent operations via the A5E43472219 RS-AA Touchscreen. Switch off the HMI device during cleaning.
Common misspellings:
A5E4347219
RS-AA
A5E43472219
SR-AA
RS-AAA
A5E433472219
AE43472219
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service