TT-0840-AGH-4W-T4 REV A H2137-01 H2137-01A Touch Screen

| categories | HMI Touch Screen Panel |
|---|---|
| Model | TT-0840-AGH-4W-T4 REV A //H2137-01 H2137-01A |
| Warranty | 365 Days |
| Supply parts | MMI Touch Screen |
| Shipping | 2-4 workdays |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union |
| Update Time | 2026-02-05 17:29:59 |
Shipping
Specifications:
| Brand: | VICPAS |
| Input Voltage: | 10.8 to 30.0 VDC |
| Product Line: | Touch Screen Panel |
| Touchscreen: | Analog Resistive |
| Warranty: | 1-Year Warranty |
| Design of Display: | TFT |
| Display Size: | 8.4" |
| Operation Type: | Through virtual keyboard |
| Supply Voltage: | 24 VDC |
| Temperature: | 5 to 45 °C |
TT-0840-AGH-4W-T4 REV A H2137-01 H2137-01A Touch Screen PDF Download:
FAQ:
Question: What is the TT-0840-AGH-4W-T4 REV A H2137-01 H2137-01A Touch Screen price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Question: Do you have products in stock?
Answer: We typically maintain stock of regular products to ensure timely delivery. If you require a large quantity of products or have special requirements, it is advisable to contact us in advance to confirm stock availability.
Question: Do your products meet quality standards?
Answer: Yes, our products strictly adhere to quality standards and undergo comprehensive quality control checks to ensure performance and reliability.
Question: Do you offer bulk purchase discounts?
Answer: Yes, we offer bulk purchase discounts. You can inquire with our sales team for specific discount policies.
Common misspellings:
TT-0840-AGH-4W-T4
REV
A
//H2137-01
H2137-1A
//H137-01
H2137-01A
TT-0840-GAH-4W-T4
TT-084o-AGH-4W-T4
TT--0840-AGH-4W-T4
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service