B&R automation Panel PP400 Membrane Keyboard VPS M1

| categories | B&R Touch Screen Repair |
|---|---|
| Model | B&R automation Panel PP400 |
| Warranty | 365 Days |
| Shipping | DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union |
| Update Time | 2026-02-09 17:37:29 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| NO.: | Product structure |
| Material: | Remarks |
| 0: | upper circuit |
| ITO FILM: | 0.188mm |
| 1: | lower circuit |
| ITO GLASS: | 2.0mm |
| 2: | spacer |
| Adhesive: | 0.1mm |
| 3: | tail |
Related Products
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service