3HAC084673-001 10m Cable for DSQC3120 FlexPendant

| categories | Teach Pendant Series |
|---|---|
| Model | 3HAC084673-001 10m Cable |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | DSQC3120 FlexPendant power cable 10 m |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-30 21:25:58 |
Shipping
Specifications:
| Cable Number: | 3HAC084673-001 |
| Product Line: | AB DSQC3120 FlexPendant |
| Gross Volume: | 7.128 dm³ |
| Warranty: | 180 Days Warranty |
| Gross Weight: | 1.52 kg |
| Order Multiple: | 1 piece |
| Net Height: | 26.5 mm |
| Net Weight: | 1.164 kg |
| Net Height: | 26.5 mm |
| Net Depth / Length: | 10150 mm |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| 3HAC084673-001 10m Cable | Description | Inventory status |
| 3HAC064211-001 | DSQC3060 Terminal Keypad Touch Screen Plastic Cover LCD Display Panel | In Stock |
| 3HAC064448-001 | 10m Power Cable for BB DSQC3060 FlexPendant | In Stock |
| 3HAC064448-002 | 3m Power Cable for BB DSQC3060 FlexPendant | Available Now |
| 3HAC064448-003 | 30m Power Cable for BB DSQC3060 FlexPendant | Available Now |
| 3HAC065726-001 | DSQC3060 Touch Panel Membrane Keypad Plastic Cover LCD Display | In Stock |
| 3HAC065726-002 | DSQC3060 Touchscreen Membrane Keyboard LCD Screen Enclosure Repair | In Stock |
| 3HAC065726-003 | DSQC3060 Membrane Switch Touch Glass Plastic Shell LCD Display | In Stock |
| 3HAC084673-001 | 10m Cable for BB DSQC3120 FlexPendant | Available Now |
| 3HAC084673-002 | 30m Power Cable for BB DSQC3120 FlexPendant Replacement | In Stock |
| 3HAC085590-001 | DSQC3120 Touch Digitizer Operator Keyboard LCD Display Body Housing | Available Now |
| 3HAC086996-001 | DSQC3124 Switch Membrane Touch Glass LCD Display Screen Enclosure | Available Now |
| H8080-DM877-33X LBL-T080OXH-06 | BB DSQC3060 FlexPendant Series LCD Display Screen Replacement | In Stock |
3HAC084673-001 10m Cable for DSQC3120 FlexPendant PDF Download:
FAQ:
Question: How to install the AB DSQC3120 FlexPendant 3HAC084673-001 10m power cable?
Answer: Installing the AB DSQC3120 FlexPendant 3HAC084673-001 10m power cable is very simple, you just need to connect the power cord to the corresponding port on the FlexPendant controller and make sure the connection is secure. For more detailed installation instructions, please refer to the product manual or contact our customer service team.
Question: Is the AB DSQC3120 FlexPendant power cable waterproof?
Answer: FlexPendant power cables are usually not waterproof, so you need to avoid contact with water or other liquids during use to prevent damage to the device.
Question: How to deal with the fault of BB DSQC3120 FlexPendant 3HAC084673-001 power cable?
Answer: If you find that the BB DSQC3120 FlexPendant 3HAC084673-001 power cable is faulty or damaged, please stop using it immediately and contact our customer service team for repair or replacement.
Common misspellings:
3HAC084673-01
3HAC84673-001
3HAC0846730-01
3HAC084673-oo1
3HAC084673-00l
3HAC0844673-001
3HHAC084673-001
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service