3HAC064448-002 3m Power Cable for DSQC3060 FlexPendant

| categories | Teach Pendant Series |
|---|---|
| Model | 3HAC064448-002 3m power cable for AB DSQC3060 |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | 3HAC064448-002 3m power cable |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-30 21:26:27 |
Shipping
Specifications:
| Part Number : | 3HAC064448-002 |
| Product Line: | AB FlexPendant DSQC3060 |
| Display Resolution: | 1280x800 pixels |
| Warranty: | 180 Days Warranty |
| Touchscreen Type: | Capacitive touch screen |
| Application Environment: | Industrial environment |
| Language: | Worldwide |
| Operating Temperature: | -10°C to +60°C |
| Storage Temperature: | -20°C to +70°C |
| Operating Humidity: | 10% to 90% relative humidity |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| 3HAC064448-002 3m power cable for AB DSQC3060 | Description | Inventory status |
| 3HAC064211-001 | DSQC3060 Terminal Keypad Touch Screen Plastic Cover LCD Display Panel | In Stock |
| 3HAC064448-001 | 10m Power Cable for BB DSQC3060 FlexPendant | In Stock |
| 3HAC064448-002 | 3m Power Cable for BB DSQC3060 FlexPendant | Available Now |
| 3HAC064448-003 | 30m Power Cable for BB DSQC3060 FlexPendant | Available Now |
| 3HAC065726-001 | DSQC3060 Touch Panel Membrane Keypad Plastic Cover LCD Display | In Stock |
| 3HAC065726-002 | DSQC3060 Touchscreen Membrane Keyboard LCD Screen Enclosure Repair | In Stock |
| 3HAC065726-003 | DSQC3060 Membrane Switch Touch Glass Plastic Shell LCD Display | In Stock |
| 3HAC084673-001 | 10m Cable for BB DSQC3120 FlexPendant | Available Now |
| 3HAC084673-002 | 30m Power Cable for BB DSQC3120 FlexPendant Replacement | In Stock |
| 3HAC085590-001 | DSQC3120 Touch Digitizer Operator Keyboard LCD Display Body Housing | Available Now |
| 3HAC086996-001 | DSQC3124 Switch Membrane Touch Glass LCD Display Screen Enclosure | Available Now |
| H8080-DM877-33X LBL-T080OXH-06 | BB DSQC3060 FlexPendant Series LCD Display Screen Replacement | In Stock |
3HAC064448-002 3m Power Cable for DSQC3060 FlexPendant PDF Download:
FAQ:
Question: What are the length of the AB DSQC3060 FlexPendant power cables?
Answer: The length of AB DSQC3060 FlexPendant power cables are usually 3 meters, 10 meters and 30 meters, and other lengths can also be customized according to customer needs.
Question: Are FlexPendant power cables compatible with all AB robot controllers?
Answer: FlexPendant power cables are compatible with most AB robot controllers, but some special models may have different connection requirements. It is recommended that you confirm the compatibility of your device before purchasing.
Question: What are the 3HAC064448-002 3m power cable for AB DSQC3060 FlexPendant FlexPendant DSQC3060 parts price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Common misspellings:
3HAC064448-02
3HAC06448-002
3HAC0644480-02
3HAC064448-00Z
3HAC064448-OO2
3HAC0644448-002
3HAAC064448-002
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service