VEH30.2BNN-512ET-A2D-4G0-BS-E4-FW

| categories | Other IndraControl |
|---|---|
| Brand | BOSCH REXROTH |
| Model | VEH30.2BNN-512ET-A2D-4G0-BS-E4-FW |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | Keypad Membrane Switches |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-31 01:08:05 |
Shipping
Specifications:
| Interfaces Serial: | RS232/RS485 (Option) |
| Operating Temperature: | -10 °C to +40 °C |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Product Line: | IndraControl VEH 30.2 |
| Warranty: | 365 Days |
| Brand: | Rexroth |
| Display Colors: | 256,000 colors |
| Operation Type: | Through virtual keyboard |
| Resolution: | 800 x 600 Pixels |
| Storage Temperature: | -20 °C to +60 °C |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| VEH30.2BNN-512ET-A2D-4G0-BS-E4-FW | Description | Inventory status |
| VEH30.1BJN-128ET-G3D-128-BS-NN-FW | Bosch Rexroth IndraControl VEH30 Terminal Keypad Replacement | In Stock |
| VEH30.1BJN-128ET-G3D-128-DS-NN-FW | Bosch Rexroth IndraControl VEH30 Membrane Keyboard Replacement | Available Now |
| VEH30.1BJN-128ET-G3D-128-NS-NN-FW | Rexroth IndraControl VEH30 Membrane Keypad Replacement | In Stock |
| VEH30.2BNN-512ET-A2D-4G0-BS-E2-FW | Bosch Rexroth IndraControl VEH30 HMI Membrane Switch Repair | Available Now |
| VEH30.2BNN-512ET-A2D-4G0-BS-E4-FW | Rexroth IndraControl VEH30 Membrane Keyboard Keypad Repair | In Stock |
| VEH30.2BNN-512ET-A2D-4G0-DS-E2-FW | Rexroth IndraControl VEH30 Membrane Keypad Switch Replacement | In Stock |
| VEH30.2BNN-512ET-A2D-4G0-DS-E4-FW | Rexroth IndraControl VEH30 Operator Panel Keypad Replacement | In Stock |
VEH30.2BNN-512ET-A2D-4G0-BS-E4-FW PDF Download:
FAQ:
Question: Do you offer custom products?
Answer: Yes, we can provide customized products tailored to your specific requirements. Please contact our sales team for more information.
Question: Do you have products in stock?
Answer: We typically maintain stock of regular products to ensure timely delivery. If you require a large quantity of products or have special requirements, it is advisable to contact us in advance to confirm stock availability.
Question: How can I track my order VEH30.2BNN-512ET-A2D-4G0-BS-E4-FW Switch Membrane?
Answer: Once your order is shipped, we will provide tracking information so you can check the status of your order at any time. If you need assistance, please contact our customer support team.
Common misspellings:
VEH30.2BNN-512ET-A2D-4G0-BS-E4-W
VEH30.2BNN-512ET-A2D-40-BS-E4-FW
VEH30.2BNN-152ET-A2D-4G0-BS-E4-FW
VEH30.2BNN-51ZET-A2D-4G0-BS-E4-FW
VEH30.2BBNN-512ET-A2D-4G0-BS-E4-FW
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service