VAM81.1-USB-NF-TA-TA-VE-MA-NNNN

| categories | Other IndraControl |
|---|---|
| Brand | BOSCH REXROTH |
| Model | VAM81.1-USB-NF-TA-TA-VE-MA-NNNN |
| Warranty | 365 Days |
| Shipping | DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-31 01:08:59 |
Shipping
Specifications:
| Part Number : | VAM81.1-USB-NF-TA-TA-VE-MA-NNNN |
| Product Line: | Bosch Rexroth |
| Design of the Display: | LCD |
| Touch Type: | Resistive / Capacitive |
| Warranty: | 365 days Warranty |
| IP Rating: | IP65 or higher |
| Power Supply: | DC 24V |
| Membrane keyboard: | Yes |
| Operating Temperature: | -10°C ~ +55°C |
| Storage Temperature: | -20 to 60°C |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| VAM81.1-USB-NF-TA-TA-VE-MA-NNNN | Description | Inventory status |
| SYNTEC F11-HC10C-S HC10C-S | SYNTEC F11-HC10C-S HC10C-S Touch Screen Protective Film | In Stock |
| SYNTEC F11-10C-80MI-S | SYNTEC F11-10C-80MI-S Front Overlay Touch Panel Replacement | Available Now |
| SYNTEC F11-60PC-S 60PC-S | SYNTEC F11-60PC-S 60PC-S Protective Film Touchscreen Replacement | In Stock |
| HDM MX104R5N505A1 505A120210607382 104A5B005 | HDM MX104R5N505A1 505A120210607382 104A5B005 Touch Screen Glass Front Overlay | In Stock |
| ASEM HMI40TF T121S-5RBA25N-0A18R0-200FH | ASEM HMI40TF T121S-5RBA25N-0A18R0-200FH Touch Screen Panel Replacement | Available Now |
| AB-1512123051118121501 | AB-1512123051118121501 HMI Panel Glass Replacement | In Stock |
| TRE TP207T-24V | TRE Tianren TP207T-24V Touch Screen Monitor Repair | Available Now |
| VAM81.1-USB-UF-TA-TA-VE-MA-NNNN | VAM81.1-USB-UF-TA-TA-VE-MA-NNNN Membrane Switch Keypad Repair | In Stock |
| VAM81.1-USB-NF-TA-TA-VE-MA-NNNN | VAM81.1-USB-NF-TA-TA-VE-MA-NNNN Keypad Membrane Switch Repair | Available Now |
| FLEXEM FE4070M FE4070C FE4070C-B FE4070CE FE4070iE | FLEXEM FE4070M FE4070C FE4070C-B FE4070CE FE4070iE MMI Touch Screen Protective Film | Available Now |
| AMT70235 91-70235-00A | AMT70235 91-70235-00A Touch Digitizer Replacement | Available Now |
| OLYMPUS Omniscan X3 OMNIX3-PA32128PR | OLYMPUS Omniscan X3 OMNIX3-PA32128PR Touch Screen | In Stock |
| TP2P062-01 B062N11AG06-01 | TP2P062-01 B062N11AG06-01 6.2-inch Touch Panel Replacement | Available Now |
| UT3-TS5-A-E UT3-TS5-B UT3-12GSV1RDA-JT1-A | UT3-TS5-A-E UT3-TS5-B UT3-12GSV1RDA-JT1-A Touch Screen Monitor | Available Now |
FAQ:
Question: Is there a minimum order quantity (MOQ)?
Answer: No, we do not have an MOQ. You can order even one piece.
Question: Are your VAM81.1-USB-NF-TA-TA-VE-MA-NNNN Membrane Keyboard Keypads OEM certified?
Answer: Our VAM81.1-USB-NF-TA-TA-VE-MA-NNNN Membrane Keypad Switches are high-quality replacements, not official OEM parts, but fully compatible and performance-tested.
Question: Are your VAM81.1-USB-NF-TA-TA-VE-MA-NNNN Operator Panel Keypad tested before shipping?
Answer: Yes, every item is rigorously tested to ensure proper functionality.
Question: Which payment methods do you accept?
Answer: We accept T/T bank transfer, PayPal, and credit card (100% prepaid).
Common misspellings:
VAM81.1-USB-NF-TA-TA-VE-MA-NNN
VAM81.1-USB-NF-TA-A-VE-MA-NNNN
VAM81.1-UBS-NF-TA-TA-VE-MA-NNNN
VAM8I.1-USB-NF-TA-TA-VE-MA-NNNN
VAM81.1-USB-NF-TTA-TA-VE-MA-NNNN
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service