DMC QST-121A075H Touch Screen Panel

| categories | QST Touchscreen Series |
|---|---|
| Model | QST-121A075H |
| Warranty | 365 days |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-31 01:14:13 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | QST-121A075H |
| Manufacturer: | DMC |
| Screen diagonal: | 12.1 in |
| Warranty: | 365 days Warranty |
| Interfaces: | USB / RS232 |
| Touchpoints: | 1 |
| Glass Strength: | 1.8mm (2.1mm) |
| Technology: | Analog resistive 4-wire |
| Active Area: | 247.0 x 185.5mm |
| Viewing Area Dimension: | 250.0 x 188.5mm |
DMC QST-121A075H Touch Screen Panel PDF Download:
Common misspellings:
ST-121A075H
QT-121A075H
QST-121A75H
QST-121A05H
QST-121A07H
QST-121A075
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service