DMC LST-121WB080A Touch Screen Panel Glass

| categories | LST Touch Glass Series |
|---|---|
| Model | LST-121WB080A |
| Warranty | 365 days |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-31 01:14:35 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | LST-121WB080A |
| Manufacturer: | DMC LST |
| Screen diagonal: | 12.1'' wide |
| Warranty: | 365 days Warranty |
| Operating Life: | 10,000,000 hits |
| Touchpoints: | 1 |
| Glass Strength: | 1.8mm (2.1mm) |
| Technology: | Analog resistive 4-wire |
| Active Area: | 246.5 x 185.0mm |
| Viewing Area Dimension: | 250.5 x 189.0mm |
DMC LST-121WB080A Touch Screen Panel Glass PDF Download:
Common misspellings:
ST-121WB080A
LT-121WB080A
LS-121WB080A
LST121WB080A
LST-121WB80A
LST-121WB00A
LST-121WB08A
LST-121WB080
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service