V810CM V810CMD V810CMDN Touch Digitizer Front Overlay

| categories | Hakko V8 Series |
|---|---|
| Model | V810CM V810CMD V810CMDN |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Fuji Monitouch V8 Series |
| Supply | Touch Screen Monitor Protective Film |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-31 01:44:26 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Brand: | VICPAS |
| Display Version: | TFT color |
| Product Line: | Fuji Monitouch V8 |
| Resolution: | 640x480 pixels |
| Warranty: | 12 Months Warranty |
| Operation Temperature: | 0°C ~ +40°C |
| Insulation Resistance: | 500V Dc, 10MΩ or more |
| Rated Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -10 °C ~ +60 °C |
| Touch Size: | 10.4" |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| V810CM V810CMD V810CMDN | Description | Inventory status |
| V808iSD | Fuji Hakko Monitouch V8 Touch Screen Glass Protective Film Repair | Available Now |
| V808iSDN | Fuji Electric Monitouch V8 Front Overlay Touch Screen Panel Repair | In Stock |
| V808SD | Fuji Hakko Monitouch V8 Protective Film Touch Membrane Replacement | In Stock |
| V808SDN | Fuji Electric Monitouch V8 HMI Front Overlay Touch Glass Replacement | In Stock |
| V808xCDN | Fuji Electric Monitouch V8 Touch Digitizer Glass Front Overlay Repair | Available Now |
| V808xSDN | Fuji Electric Monitouch V8 Front Overlay Touch Screen Monitor Repair | In Stock |
| V810C | Fuji Hakko Monitouch V8 HMI Panel Glass Protective Film Repair | Available Now |
| V810CD | Fuji Electric Monitouch V8 Touch Digitizer Protective Film Replacement | In Stock |
| V810CDN | Fuji Electric Monitouch V8 MMI Touch Membrane Front Overlay Repair | In Stock |
| V810CM | Fuji Electric Monitouch V8 Protective Film HMI Touch Glass Repair | Available Now |
| V810CMD | Fuji Hakko Monitouch V8 Touch Screen Protective Film Repair | Available Now |
| V810CMDN | Fuji Electric Monitouch V8 Front Overlay MMI Touch Screen Replacement | In Stock |
| V810CMDN-124 | Fuji Hakko Monitouch V8 Protective Film Touch Panel Replacement | In Stock |
| V810CMN | Fuji Electric Monitouch V8 HMI Front Overlay Touchscreen Repair | In Stock |
| V810CN | Fuji Hakko Monitouch V8 Touch Screen Glass Protective Film Replacement | Available Now |
V810CM V810CMD V810CMDN Touch Digitizer Front Overlay PDF Download:
FAQ:
Question: Can I purchase mounting fixtures?
Answer: Yes, mounting fixtures are available for purchase.
Question: How to make a switch work only when the switch is held down?
Answer: Follow the steps below.
Common misspellings:
V810CM
V810CMD
V810CDN
V10CMD
V810CMDN
V810MC
V81oCMD
V8110CMD
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service