Fuji V810xSN V810xTDN V810xTN Touch Panel Protective Film

| categories | Hakko V8 Series |
|---|---|
| Model | V810xSN V810xTDN V810xTN |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | Touch Screen Panel Protective Film |
| Shipping | 2-4 workdays |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-31 01:44:44 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Backlight: | LED |
| Display Resolution: | 640 X 480 / 800 X 600 pixels |
| Display Size: | 10.4 inch |
| Product Line: | Fuji Monitouch V8 |
| Touch Switch: | Analog resistance film |
| Brand: | VICPAS |
| Power Consumption: | 24V DC |
| Power Supply: | 23 W or less |
| Storage Temperature: | -10 °C ~ +60 °C |
| Warranty: | 365 Days |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| V810xSN V810xTDN V810xTN | Description | Inventory status |
| V810TMN | Fuji Hakko Monitouch V8 Touch Screen Glass Protective Film Repair | Available Now |
| V810TN | Fuji Electric Monitouch V8 Front Overlay Touch Screen Panel Repair | In Stock |
| V810xCDN | Fuji Hakko Monitouch V8 Protective Film Touch Membrane Replacement | In Stock |
| V810xCN | Fuji Electric Monitouch V8 HMI Front Overlay Touch Glass Replacement | In Stock |
| V810xSDN | Fuji Electric Monitouch V8 Touch Digitizer Glass Front Overlay Repair | Available Now |
| V810xSN | Fuji Electric Monitouch V8 Front Overlay Touch Screen Monitor Repair | In Stock |
| V810xTDN | Fuji Hakko Monitouch V8 HMI Panel Glass Protective Film Repair | Available Now |
| V810xTN | Fuji Electric Monitouch V8 Touch Digitizer Protective Film Replacement | In Stock |
| V812iS | Fuji Electric Monitouch V8 MMI Touch Membrane Front Overlay Repair | In Stock |
| V812iSD | Fuji Electric Monitouch V8 Protective Film HMI Touch Glass Repair | Available Now |
| V812iSDN | Fuji Hakko Monitouch V8 Touch Screen Protective Film Repair | Available Now |
| V812iSM | Fuji Electric Monitouch V8 Front Overlay MMI Touch Screen Replacement | In Stock |
| V812iSMD | Fuji Hakko Monitouch V8 Protective Film Touch Panel Replacement | In Stock |
| V812iSMDN | Fuji Electric Monitouch V8 HMI Front Overlay Touchscreen Replacement | In Stock |
| V812iSMN | Fuji Hakko Monitouch V8 Touch Screen Glass Protective Film Repair | Available Now |
Fuji V810xSN V810xTDN V810xTN Touch Panel Protective Film PDF Download:
FAQ:
Question: What are the types and sizes of protective sheet?
Answer: The types and sizes of protective sheet available with the TS/V8 series are listed below.
Question: What are the differences between an analog switch and a matrix switch?
Answer: The differences are described below.
Common misspellings:
V810xSN
V810xTDN
V810TN
810xTDN
V810xTN
V810xNS
V81OxSN
V8110xTDN
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service