Fuji V812SDN V812SMDN V812SMN Touch Screen Front Overlay

| categories | Hakko V8 Series |
|---|---|
| Brand | FUJI |
| Model | V812SDN V812SMDN V812SMN |
| Warranty | 365 Days |
| Shipping | 2-4 workdays |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-31 01:44:51 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Brand: | VICPAS |
| Display Version: | TFT color |
| Product Line: | Fuji Monitouch V8 |
| Resolution: | 800 x 600 Pixels |
| Warranty: | 12 Months Warranty |
| Operation Temperature: | 0°C ~ +40°C |
| Insulation Resistance: | 500V Dc, 10MΩ or more |
| Rated Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -10 °C ~ +60 °C |
| Touch Size: | 12.1" |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| V812SDN V812SMDN V812SMN | Description | Inventory status |
| V812iSN | Fuji Hakko Monitouch V8 Touch Screen Glass Protective Film Repair | Available Now |
| V812S | Fuji Electric Monitouch V8 Front Overlay Touch Screen Panel Repair | In Stock |
| V812SD | Fuji Hakko Monitouch V8 Protective Film Touch Membrane Replacement | In Stock |
| V812SDN | Fuji Electric Monitouch V8 HMI Front Overlay Touch Glass Replacement | In Stock |
| V812SM | Fuji Electric Monitouch V8 Touch Digitizer Glass Front Overlay Repair | Available Now |
| V812SMD | Fuji Electric Monitouch V8 Front Overlay Touch Screen Monitor Repair | In Stock |
| V812SMDN | Fuji Hakko Monitouch V8 HMI Panel Glass Protective Film Repair | Available Now |
| V812SMN | Fuji Electric Monitouch V8 Touch Digitizer Protective Film Replacement | In Stock |
| V812SN | Fuji Hakko Monitouch V8 Protective Film Touch Panel Replacement | In Stock |
| V812xSDN | Fuji Electric Monitouch V8 MMI Touch Membrane Front Overlay Repair | In Stock |
| V812xSN | Fuji Electric Monitouch V8 Protective Film HMI Touch Glass Repair | Available Now |
| V815iX | Fuji Hakko Monitouch V8 Touch Screen Protective Film Repair | Available Now |
| V815iXD | Fuji Electric Monitouch V8 Front Overlay MMI Touch Screen Replacement | In Stock |
| V815iXDN | Fuji Electric Monitouch V8 HMI Front Overlay Touchscreen Replacement | In Stock |
| V815iXN | Fuji Hakko Monitouch V8 Touch Screen Glass Protective Film Repair | Available Now |
Fuji V812SDN V812SMDN V812SMN Touch Screen Front Overlay PDF Download:
FAQ:
Question: How to make a switch work only when the switch is held down?
Answer: Follow the steps below.
Question: Can I purchase mounting fixtures?
Answer: Yes, mounting fixtures are available for purchase.
Common misspellings:
V812SDN
V812SMDN
V812SN
V81SMDN
V812SMN
V812SND
V81ZSMDN
V812SSDN
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service