NEW! Touch screen panel Hakko V815iXD HK-31 touchscreen

| categories | Hakko V8 Series |
|---|---|
| Model | Hakko V815iXD HK-31 |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Fuji Monitouch V8 Series |
| Supply | Front Overlay Touch Glass |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-01-31 01:44:56 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Backlight: | LED |
| Display Resolution: | 1024 x 768 Pixels |
| Power Consumption: | 23 W or less |
| Product Line: | Fuji Monitouch V8 |
| Touch Switch: | Analog resistance film |
| Brand: | Fuji |
| Display Size: | 15" |
| Power Supply: | 24 VDC±10 % |
| Storage Temperature: | -10 °C ~ +60 °C |
| Warranty: | 365 Days |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| Hakko V815iXD HK-31 | Description | Inventory status |
| V812iSN | Fuji Hakko Monitouch V8 Touch Screen Glass Protective Film Repair | Available Now |
| V812S | Fuji Electric Monitouch V8 Front Overlay Touch Screen Panel Repair | In Stock |
| V812SD | Fuji Hakko Monitouch V8 Protective Film Touch Membrane Replacement | In Stock |
| V812SDN | Fuji Electric Monitouch V8 HMI Front Overlay Touch Glass Replacement | In Stock |
| V812SM | Fuji Electric Monitouch V8 Touch Digitizer Glass Front Overlay Repair | Available Now |
| V812SMD | Fuji Electric Monitouch V8 Front Overlay Touch Screen Monitor Repair | In Stock |
| V812SMDN | Fuji Hakko Monitouch V8 HMI Panel Glass Protective Film Repair | Available Now |
| V812SMN | Fuji Electric Monitouch V8 Touch Digitizer Protective Film Replacement | In Stock |
| V812SN | Fuji Hakko Monitouch V8 Protective Film Touch Panel Replacement | In Stock |
| V812xSDN | Fuji Electric Monitouch V8 MMI Touch Membrane Front Overlay Repair | In Stock |
| V812xSN | Fuji Electric Monitouch V8 Protective Film HMI Touch Glass Repair | Available Now |
| V815iX | Fuji Hakko Monitouch V8 Touch Screen Protective Film Repair | Available Now |
| V815iXD | Fuji Electric Monitouch V8 Front Overlay MMI Touch Screen Replacement | In Stock |
| V815iXDN | Fuji Electric Monitouch V8 HMI Front Overlay Touchscreen Replacement | In Stock |
| V815iXN | Fuji Hakko Monitouch V8 Touch Screen Glass Protective Film Repair | Available Now |
NEW! Touch screen panel Hakko V815iXD HK-31 touchscreen PDF Download:
FAQ:
Question: How long will the backlight last?
Answer: The expected backlight lifespan of each V series is listed below.
Common misspellings:
V815iXD
HK-1
V85iXD
HK-31
KH-31
HK-3l
V815iXXD
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service