UniOP EV035-TST-2A Touch Screen Protective Film

| categories | UniOP Exor Series |
|---|---|
| Brand | UNIOP |
| Model | EV035-TST-2A |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | UniOP series |
| Supply | Touch Digitizer Glass Front Overlay |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 01:27:32 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | EV035-TST-2A |
| Display Type: | TFT LCD |
| Backlight: | LED |
| Warranty: | 365 Days |
| Input Power: | 24VDC (+10%, -15%) |
| Operating Temperature: | -5 °C to 50 °C |
| Touch Screen: | Resistive |
| Product Line: | UniOP |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| EV035-TST-2A | Description | Inventory status |
| 73MON1200T | UniOP eTOP-MON1200T Touch Screen Monitor Overlay Repair | In Stock |
| 73MON1250T | Touch Screen Protective Film UniOP eTOP-MON1250T | Available Now |
| 73MON1500T | UniOP eTOP-MON1500T Touch Screen Glass Front Overlay | In Stock |
| 73MON1700T | UniOP Exor eTOP-MON1700T Touch Protective Film | In Stock |
| 73MON1900T | HMI Panel Glass Front Overlay eTOP-MON1900T Repair | Available Now |
| BKDC-16T-0045 | UniOP Exor HMI Front Overlay Touch Panel Glass | In Stock |
| CP11G-04-0045 | UniOP CP11G-04 Touch Screen Overlay Replacement | In Stock |
| EV035-TST-2A | UniOP Exor Touch Screen Protective Film Repair | Available Now |
| eV104-VNT-4A | Exor UniOP Touch Digitizer Protective Film | In Stock |
| Klockner Moeller MI4-150-TA1 | Touch Screen Protective Film UniOP Replacement | Available Now |
| KPD-TS05M-10 | UniOP Exor Touch Screen Glass Front Overlay | In Stock |
| KPD-TS10C-20 | HMI Panel Glass Front Overlay eTOP-MON1900T Repair | Available Now |
| TECT-VGA-0345 | UniOP Exor HMI Front Overlay Touch Panel Glass | In Stock |
UniOP EV035-TST-2A Touch Screen Protective Film PDF Download:
FAQ:
Question: In the case it might be impossible to switch the operator panel to Configuration Modedue to problems in the start-up phase, what should we do?
Answer:
Question: What is the EV035-TST-2A UniOP Protective Film and Touch Digitizer Glass price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Common misspellings:
EV035-TST-2
E035-TST-2A
EV035-7ST-2A
EV035-STT-2A
EV035-TST-22A
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service