P30GAP80300F3G*XXX-02S3*31*000 P30GAP80300F3G0xxx Touch Panel Protective Film

| categories | Controller P300 P500 |
|---|---|
| Brand | LENZE |
| Model | P30GAP80300F3G*XXX-02S3*31*000 P30GAP80300F3G0xxx |
| Warranty | 365 Days |
| Supply parts | Front Overlay MMI Touch Screen |
| Shipping | 2-4 workdays |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union |
| Update Time | 2026-02-04 02:00:33 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Brand: | Lenze |
| Product Line: | LENZE Controller P300 Series |
| Touchscreen: | Resistiv |
| Warranty: | 1-Year Warranty |
| Power Consumption: | 15 W at 24 VDC |
| Display Size: | 4.3" |
| Display Type: | Graphical |
| Transport Temp.: | −20 ... +60 °C |
| Transport Temp.: | −20 ... +60 °C |
| Operation Temp.: | 0 ... +50 °C |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| P30GAP80300F3G*XXX-02S3*31*000 P30GAP80300F3G0xxx | Description | Inventory status |
| P30GAP40300F3G*XXX-02S3*31*000 | LENZE Controller P300 Touch Screen Glass Protective Film LCD Screen | In Stock |
| P30GAP40300F3G0xxx | LENZE Controller P300 Series Front Overlay Touch Screen Panel LCD Display | Available Now |
| P30GAP40300F3G0XXX-02S3C314101 | LENZE Controller P300 Series Protective Film Touch Panel LCD Screen | In Stock |
| P30GAP40300F3G0XXX-02S3D315000 | LENZE P300 Series HMI Touch Glass Front Overlay LCD Display Screen | Available Now |
| P30GAP40300F3G8xxx | LENZE Controller P300 Series Touch Screen Panel Front Overlay LCD Display | In Stock |
| P30GAP80300F3G*XXX-02S3*31*000 | LENZE Controller P300 Protective Film Touch Membrane LCD Display Panel | In Stock |
| P30GAP80300F3G0xxx | LENZE Controller P300 Series Front Overlay Touch Glass LCD Display Screen | In Stock |
| P30GAP80300F3G8xxx | LENZE P300 Touch Digitizer Glass Protective Film LCD Display Panel | Available Now |
| P30GAP80300F3GXXX-02S3C314000 | LENZE P300 Series Front Overlay Touch Digitizer Glass LCD Display | Available Now |
| P30GAP90300F3G0xxx | LENZE Controller P300 Protective Film Touch Screen Monitor LCD Screen | In Stock |
| P30GAP90300F3G0XXX-02S3C314000 | LENZE P300 Series MMI Touch Screen Front Overlay LCD Display Screen | In Stock |
| P30GAP90300F3G0XXX-02S3C314102 | LENZE Controller P300 HMI Touch Screen Protective Film LCD Display Panel | In Stock |
| P30GAP90300F3G0XXX-02S3D315000 | LENZE Controller P300 Series Front Overlay Touch Screen Panel LCD Screen | In Stock |
| P30GAP90300F3G8xxx | LENZE Controller P300 Series Protective Film HMI Panel Glass LCD Display | Available Now |
P30GAP80300F3G*XXX-02S3*31*000 P30GAP80300F3G0xxx Touch Panel Protective Film PDF Download:
FAQ:
Question: What is the P30GAP80300F3G*XXX-02S3*31*000 P30GAP80300F3G0xxx Touch Screen and Front Overlay price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Question: Which replacement device is suitable for the Controller?
Answer: Principally, a defective Controller can only be replaced by a device of the same product type.
Common misspellings:
P30GAP80300F3G*XXX-02S3*31*000
P30GAP8300F3G0xxx
P30GAP80300F3G*XXX-02S3*3*000
P30GAP80300F3G0xxx
P30GAP80300FG3*XXX-02S3*31*000
P30GAP8o300F3G*XXX-02S3*31*000
P30GGAP80300F3G*XXX-02S3*31*000
Related Products
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service