Lenze V80GBPL0700K7Rxxxx V80GBSJ0750H6Rxxxx V80GBSJ0750K7Rxxxx Protective Film Touch Panel Replacement

| categories | Other Lenze Series |
|---|---|
| Brand | LENZE |
| Model | V80GBSJ0750K7Rxxxx |
| Warranty | 365 Days |
| Supply parts | v800-C industrial PC Touch Screen Front Overlay |
| Shipping | 2-4 workdays |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, T/T ,Credit Card, Western Union |
| Update Time | 2026-02-04 02:05:31 |
Shipping
Specifications:
| Brand: | Lenze |
| Product Line: | v800-C industrial PC |
| Touchscreen: | capacitive glass surface |
| Warranty: | 1-Year Warranty |
| Power Consumption: | 15 W at 24 VDC |
| Version: | v800-C |
| Display Type: | LCD |
| Transport Temp.: | −20 ... +60 °C |
| Transport Temp.: | −20 ... +60 °C |
| Operation Temp.: | 0 ... +50 °C |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| V80GBSJ0750K7Rxxxx | Description | Inventory status |
| V80GAPG0700G6Rxxxx | LENZE v800-C industrial PC Series Touch Screen Glass Protective Film | In Stock |
| V80GAPG0700J6Rxxxx | LENZE v800-C industrial PC Series Front Overlay Touch Screen Panel Repair | Available Now |
| V80GAPH0700G6Rxxxx | LENZE v800-C industrial PC Series Protective Film Touch Panel Repair | In Stock |
| V80GAPH0700J6Rxxxx | LENZE v800-C industrial PC Series HMI Touch Glass Front Overlay Repair | Available Now |
| V80GAPK0700G6Rxxxx | LENZE v800-C industrial PC Series Touch Screen Panel Front Overlay Repair | In Stock |
| V80GAPK0700J6Rxxxx | LENZE v800-C industrial PC Series HMI Protective Film Touch Membrane | In Stock |
| V80GBPJ0700H6Rxxxx | LENZE v800-C industrial PC Series Front Overlay Touch Glass Repair | In Stock |
| V80GBPJ0700K7Rxxxx | LENZE v800-C industrial PC Series Touch Digitizer Glass Protective Film | Available Now |
| V80GBPL0700H6Rxxxx | LENZE v800-C industrial PC Series HMI Touch Screen Protective Film | In Stock |
| V80GBPL0700K7Rxxxx | LENZE v800-C industrial PC Series Front Overlay Touch Digitizer Glass | Available Now |
| V80GBSJ0750H6Rxxxx | LENZE v800-C industrial PC Series Protective Film Touch Screen Monitor | In Stock |
| V80GBSJ0750K7Rxxxx | LENZE v800-C industrial PC Series MMI Touch Screen Front Overlay Repair | In Stock |
| V80GBSL0750H6Rxxxx | LENZE v800-C industrial PC Series Protective Film Touch Panel Repair | In Stock |
| V80GBSL0750K7Kxxxx | LENZE v800-C industrial PC Series HMI Touch Glass Front Overlay Repair | Available Now |
| V80GBSL0750K7Rxxxx | LENZE v800-C industrial PC Series Front Overlay Touch Screen Panel Repair | In Stock |
Lenze V80GBPL0700K7Rxxxx V80GBSJ0750H6Rxxxx V80GBSJ0750K7Rxxxx Protective Film Touch Panel Replacement PDF Download:
FAQ:
Question: What operating systems does the Lenze v800-C industrial PC support?
Answer: The Lenze v800-C supports a wide range of operating systems, including Windows, Linux, and other open-source operating systems.
Question: Is the Lenze v800-C fanless?
Answer: Yes, the Lenze v800-C features a fanless cooling system, which helps to improve reliability and reduce maintenance requirements.
Question: What are the V80GBPL0700K7Rxxxx V80GBSJ0750H6Rxxxx V80GBSJ0750K7Rxxxx Lenze HMI parts HMI Touch Screen and Front Overlay price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Common misspellings:
V80GBPL0700K7Rxxxx
V80GBSJ0750H6Rxxxx
V80GBSJ07507Rxxxx
V80BSJ0750H6Rxxxx
V80GBSJ0750K7Rxxxx
V80GBPL07007KRxxxx
V80GBPLo700K7Rxxxx
V80GGBSJ0750H6Rxxxx
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service