Mitsubishi F920GOT-BBD-RH Terminal Keypad Repair

| categories | GOT-F900 Series |
|---|---|
| Brand | MITSUBISHI |
| Model | F920GOT-BBD-RH |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Mitsubishi GOT-F900 F920 Handy GOT RH model |
| Supply | F920GOT-BBD-RH Membrane Keyboard Repair kit |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:10:01 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | F920GOT-BBD-RH |
| Display Device: | STN monochrome LCD |
| Screen diagonal: | 3 in |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | Mitsubishi F920 Handy GOT RH model |
| Input Power: | 24VDC (+10%, -15%) |
| Operating Temperature: | 0 to 55°C |
| Resolution: | 240 x 80 dot |
| Storage Temperature: | -20°C to 60°C |
| Cooling Method: | Self-cooling |
Mitsubishi F920GOT-BBD-RH Terminal Keypad Repair PDF Download:
FAQ:
Question: What is the installation procedure of GOT-F900 F920GOT-BBD-RH?
Answer: The GOT-F900 F920GOT-BBD-RH mounting procedure is as follows.
Question: What is the F920GOT-BBD-RH GOT-F900 F920 Handy GOT RH model Keypad Membrane HMI price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Question: What is the dimension of F920GOT-BBD-RH Mitsubishi GOT-F900 F920 Handy GOT RH model HMI Panel Glass?
Answer: The dimension of F920GOT-BBD-RH Mitsubishi GOT-F900 F920 Handy GOT RH model HMI is 3 inch.
Common misspellings:
F920GOT-BBD-R
F920OT-BBD-RH
F920GOT-BDB-RH
F92OGOT-BBD-RH
F920GOT-BBD-RHH
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service