Mitsubishi F930GOT-BWD-T Touch Panel Front Overlay

| categories | GOT-F900 Series |
|---|---|
| Brand | MITSUBISHI |
| Model | F930GOT-BWD-T |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Mitsubishi GOT-F900 F930GOT series |
| Supply | F930GOT-BWD-T Touch Panel Front Overlay Repair kit |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:10:17 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | F930GOT-BWD-T |
| Display Device: | STN monochrome LCD |
| Screen diagonal: | 4 in |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | Mitsubishi F930GOT Series |
| Input Power: | 24VDC (+10%, -15%) |
| Operating Temperature: | 0 to 55°C |
| Resolution: | 240 x 80 dot |
| Storage Temperature: | -20°C to 60°C |
| Cooling Method: | Self-cooling |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| F930GOT-BWD-T | Description | Inventory status |
| F930GOT-BWD | Mitsubishi GOT-F900 Touch Screen Monitor Overlay Repair | In Stock |
| F930GOT-BWD-C | Touch Screen Protective Film Mitsubishi GOT900 F930GOT | Available Now |
| F930GOT-BWD-E | Mitsubishi F930GOT Touch Screen Glass Front Overlay | In Stock |
| F930GOT-BWD-SG | Mitsubishi F930GOT Touch Protective Film Replacement | In Stock |
| F930GOT-BWD-T | Mitsubishi F930GOT Touch Screen Overlay Replacement | In Stock |
| F930GOT-TWD-E | HMI Panel Glass Overlay GOT-F900 F930GOT Repair | Available Now |
Mitsubishi F930GOT-BWD-T Touch Panel Front Overlay PDF Download:
FAQ:
Question: What is the installation procedure of GOT-F900 F930GOT-BWD-T?
Answer: The GOT-F900 F930GOT-BWD-T mounting procedure is as follows.
Question: What is the F930GOT-BWD-T GOT-F900 F930GOT protective film HMI price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Question: What is the dimension of F930GOT-BWD-T Mitsubishi GOT-F900 F930GOT HMI Panel Glass?
Answer: The dimension of F930GOT-BWD-T Mitsubishi GOT-F900 F930GOT HMI is 4 inch.
Common misspellings:
F930GOT-WD-T
F930GOT-BWD-
F930GOTB-WD-T
F93OGOT-BWD-T
F930GOT-BWWD-T
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service