LCD display for A950GOT-SBD-B

| categories | GOT-A900 Series |
|---|---|
| Model | A950GOT-SBD-B |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, Paypal / Credit Card |
| Update Time | 2026-02-06 18:48:57 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | A950GOT-SBD-B |
| Display Device: | STN color liquid crystal |
| Screen diagonal: | 5.7 in |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | Mitsubishi A950GOT Series |
| Input Power: | 24VDC (+10%, -15%) |
| Operating Temperature: | 0 to 55°C |
| Storage Temperature: | -20°C to 60°C |
| Cooling Method: | Self-cooling |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| A950GOT-SBD-B | Description | Inventory status |
| A950GOT-LBD | Mitsubishi GOT-A900 Touch Screen Monitor Overlay LCD Screen Repair | In Stock |
| A950GOT-LBD-M3 | Touch Screen Protective Film LCD Display Mitsubishi GOT900 A950GOT | Available Now |
| A950GOT-LBD-M3-H | Mitsubishi A950GOT Touch Screen Glass Front Overlay Lcd Display Panel | In Stock |
| A950GOT-SBD | Mitsubishi GOT900 A950GOT Touch Protective Film LCD Display Screen | In Stock |
| A950GOT-SBD-B | Mitsubishi A950GOT Touch Screen Overlay Lcd Display Replacement | In Stock |
| A950GOT-SBD-M3 | HMI Panel Glass Overlay Lcd Display GOT-A900 A950GOT Repair | Available Now |
| A950GOT-SBD-M3-B | Mitsubishi GOT900 Front Overlay Touch Panel Glass Lcd Display Panel | In Stock |
| A950GOT-SBD-M3-H | Mitsubishi GOT-A900 Touch Screen Protective Film LCD Screen Repair | Available Now |
| A950GOT-TBD | HMI Panel Glass Overlay Lcd Display GOT900 A950GOT Repair | Available Now |
| A950GOT-TBD-M3 | Mitsubishi A950GOT Touch Digitizer Protective Film LCD Display Screen | In Stock |
LCD display for A950GOT-SBD-B PDF Download:
Related Products
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service