A951GOT-QSBD-M3-B Front Overlay Touch Membrane

| categories | GOT-A900 Series |
|---|---|
| Brand | MITSUBISHI |
| Model | A951GOT-QSBD-M3-B |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Mitsubishi GOT-A900 A951GOT series |
| Supply | A951GOT-QSBD-M3-B Touch Front Overlay Lcd Display |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:12:26 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | A951GOT-QSBD-M3-B |
| Display Device: | Monochrome liquid crystal |
| Screen diagonal: | 5.7 in |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | Mitsubishi A951GOT Series |
| Input Power: | 24VDC (+10%, -15%) |
| Operating Temperature: | 0 to 55°C |
| Storage Temperature: | -20°C to 60°C |
| Cooling Method: | Self-cooling |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| A951GOT-QSBD-M3-B | Description | Inventory status |
| A951GOT-LBD | Mitsubishi GOT-A900 Touch Screen Monitor Overlay LCD Screen Repair | In Stock |
| A951GOT-LBD-M3 | Touch Screen Protective Film LCD Display Mitsubishi GOT900 A951GOT | Available Now |
| A951GOT-QLBD | Mitsubishi A951GOT Touch Screen Glass Front Overlay Lcd Display Panel | In Stock |
| A951GOT-QLBD-M3 | Mitsubishi GOT900 A951GOT Touch Protective Film LCD Display Screen | In Stock |
| A951GOT-QSBD | Mitsubishi A951GOT Touch Screen Overlay Lcd Display Replacement | In Stock |
| A951GOT-QSBD-B | HMI Panel Glass Overlay Lcd Display GOT-A900 A951GOT Repair | Available Now |
| A951GOT-QSBD-M3 | Mitsubishi GOT900 Front Overlay Touch Panel Glass Lcd Display Panel | In Stock |
| A951GOT-QSBD-M3-B | Mitsubishi GOT-A900 Touch Screen Protective Film LCD Screen Repair | Available Now |
| A951GOT-QTBD | HMI Panel Glass Overlay Lcd Display GOT900 A951GOT Repair | Available Now |
| A951GOT-QTBD-M3 | Mitsubishi A951GOT Touch Digitizer Protective Film LCD Display Screen | In Stock |
| A951GOT-SBD | Mitsubishi A951GOT Touch Screen Glass Front Overlay Lcd Display Panel | In Stock |
| A951GOT-SBD-B | Mitsubishi GOT900 A951GOT Touch Protective Film LCD Display Screen | In Stock |
| A951GOT-SBD-M3 | Mitsubishi A951GOT Touch Screen Overlay Lcd Display Replacement | In Stock |
| A951GOT-SBD-M3-B | HMI Panel Glass Overlay Lcd Display GOT-A900 A951GOT Repair | Available Now |
| A951GOT-TBD | Mitsubishi GOT900 Front Overlay Touch Panel Glass Lcd Display Panel | In Stock |
| A951GOT-TBD-M3 | Mitsubishi GOT-A900 Touch Screen Protective Film LCD Screen Repair | Available Now |
A951GOT-QSBD-M3-B Front Overlay Touch Membrane PDF Download:
FAQ:
Question: What is the dimension of A951GOT-QSBD-M3-B Mitsubishi GOT-A900 A951GOT series?
Answer: The dimension of A951GOT-QSBD-M3-B Mitsubishi GOT-A900 A951GOT HMI is 5.7 inch, which is 139.5mm long and 115.5mm wide.
Question: What is the A951GOT-QSBD-M3-B GOT-A900 A951GOT touchscreen HMI price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Question: What is the installing procedure of the A951GOT-QSBD-M3-B multi-color display board?
Answer:
Common misspellings:
A951GT-QSBD-M3-B
A951GOT-QSBD-3-B
A951GTO-QSBD-M3-B
A95lGOT-QSBD-M3-B
A951GOT--QSBD-M3-B
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service