A951GOT-TBD GOT-A900 Touch Screen Protective Film

| categories | GOT-A900 Series |
|---|---|
| Brand | MITSUBISHI |
| Model | A951GOT-TBD |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Mitsubishi GOT-A900 A951GOT series |
| Supply | A951GOT-TBD Panel Glass Overlay LCD Display |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:12:43 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | A951GOT-TBD |
| Display Device: | STN color liquid crystal |
| Screen diagonal: | 5.7 in |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | Mitsubishi A951GOT Series |
| Input Power: | 24VDC (+10%, -15%) |
| Operating Temperature: | 0 to 55°C |
| Storage Temperature: | -20°C to 60°C |
| Cooling Method: | Self-cooling |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| A951GOT-TBD | Description | Inventory status |
| A951GOT-LBD | Mitsubishi GOT-A900 Touch Screen Monitor Overlay LCD Screen Repair | In Stock |
| A951GOT-LBD-M3 | Touch Screen Protective Film LCD Display Mitsubishi GOT900 A951GOT | Available Now |
| A951GOT-QLBD | Mitsubishi A951GOT Touch Screen Glass Front Overlay Lcd Display Panel | In Stock |
| A951GOT-QLBD-M3 | Mitsubishi GOT900 A951GOT Touch Protective Film LCD Display Screen | In Stock |
| A951GOT-QSBD | Mitsubishi A951GOT Touch Screen Overlay Lcd Display Replacement | In Stock |
| A951GOT-QSBD-B | HMI Panel Glass Overlay Lcd Display GOT-A900 A951GOT Repair | Available Now |
| A951GOT-QSBD-M3 | Mitsubishi GOT900 Front Overlay Touch Panel Glass Lcd Display Panel | In Stock |
| A951GOT-QSBD-M3-B | Mitsubishi GOT-A900 Touch Screen Protective Film LCD Screen Repair | Available Now |
| A951GOT-QTBD | HMI Panel Glass Overlay Lcd Display GOT900 A951GOT Repair | Available Now |
| A951GOT-QTBD-M3 | Mitsubishi A951GOT Touch Digitizer Protective Film LCD Display Screen | In Stock |
| A951GOT-SBD | Mitsubishi A951GOT Touch Screen Glass Front Overlay Lcd Display Panel | In Stock |
| A951GOT-SBD-B | Mitsubishi GOT900 A951GOT Touch Protective Film LCD Display Screen | In Stock |
| A951GOT-SBD-M3 | Mitsubishi A951GOT Touch Screen Overlay Lcd Display Replacement | In Stock |
| A951GOT-SBD-M3-B | HMI Panel Glass Overlay Lcd Display GOT-A900 A951GOT Repair | Available Now |
| A951GOT-TBD | Mitsubishi GOT900 Front Overlay Touch Panel Glass Lcd Display Panel | In Stock |
| A951GOT-TBD-M3 | Mitsubishi GOT-A900 Touch Screen Protective Film LCD Screen Repair | Available Now |
A951GOT-TBD GOT-A900 Touch Screen Protective Film PDF Download:
FAQ:
Question: What is the size of A951GOT-TBD Touch Screen Panel Glass?
Answer: The Mitsubishi GOT-A900 A951GOT A951GOT-TBD touch panel is 5.7-inch.
Question: How to installing and removing procedures of the GOT-A900 A951GOT-TBD CF card?
Answer: Install/remove the CF card with the power supply of GOT is OFF or CF card access switch is "OFF".
Common misspellings:
A951GOT-BD
A95GOT-TBD
A95G1OT-TBD
A95lGOT-TBD
A951GOT-TTBD
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service