A810GOT-CS A8GT-10GOT-C Touch Panel Front Overlay

| categories | GOT-A800 Series |
|---|---|
| Brand | MITSUBISHI |
| Model | A810GOT-CS A8GT-10GOT-C |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Mitsubishi GOT-A800 A810GOT series |
| Supply | A810GOT-CS A8GT-10GOT-C Touch Panel Overlay |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:13:45 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | A810GOT-CS A8GT-10GOT-C |
| Display Device: | STN monochrome LCD |
| Screen diagonal: | 10 in |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | Mitsubishi A810GOT Series |
| Input Power: | 24VDC (+10%, -15%) |
| Operating Temperature: | 0 to 55°C |
| Resolution: | 640 x 480 dot |
| Storage Temperature: | -20°C to 60°C |
| Cooling Method: | Self-cooling |
A810GOT-CS A8GT-10GOT-C Touch Panel Front Overlay PDF Download:
FAQ:
Question: What is the A810GOT-CS GOT-A800 A810GOT protective film HMI price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Question: What is the dimension of A8GT-10GOT-C Mitsubishi GOT-A800 A810GOT HMI Panel Glass?
Answer: The dimension of AA8GT-10GOT-C Mitsubishi GOT-A800 A810GOT HMI is 10 inch.
Common misspellings:
A810GOT-C
A810OT-CS
A810GTO-CS
A8l0GOT-CS
A810GOT-CCS
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service