A850GOT-LWBD-M3 Mitsubishi Touch Panel Front Overlay

| categories | GOT-A800 Series |
|---|---|
| Brand | MITSUBISHI |
| Model | A850GOT-LWBD-M3 |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Mitsubishi GOT-A800 A850GOT series |
| Supply | A850GOT-LWBD-M3 Touch Panel Overlay |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:13:56 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | A850GOT-LWBD-M3 |
| Display Device: | STN monochrome LCD |
| Screen diagonal: | 5.7 in |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | Mitsubishi A850GOT Series |
| Input Power: | 24VDC (+10%, -15%) |
| Operating Temperature: | 0 to 55°C |
| Resolution: | 320 x 240 dot |
| Storage Temperature: | -20°C to 60°C |
| Cooling Method: | Self-cooling |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| A850GOT-LWBD-M3 | Description | Inventory status |
| A850GOT-LBD | Mitsubishi GOT-A800 Touch Screen Monitor Overlay Repair | In Stock |
| A850GOT-LBD-M3 | Touch Screen Protective Film Mitsubishi GOT800 A850GOT | Available Now |
| A850GOT-LWBD-M3 | Mitsubishi A850GOT Touch Screen Glass Front Overlay | In Stock |
| A850GOT-LWD | Mitsubishi GOT800 A850GOT Touch Protective Film | In Stock |
| A850GOT-LWD-M3 | Mitsubishi A850GOT Touch Screen Overlay Replacement | In Stock |
| A850GOT-SBD | HMI Panel Glass Overlay GOT-A800 A850GOT Repair | Available Now |
| A850GOT-SBD-M3 | Mitsubishi GOT800 Front Overlay Touch Panel Glass | In Stock |
| A850GOT-SWD | Mitsubishi GOT-A800 Touch Screen Protective Film Repair | Available Now |
| A850GOT-SWD-M3 | HMI Panel Glass Overlay GOT800 A850GOT Repair | Available Now |
A850GOT-LWBD-M3 Mitsubishi Touch Panel Front Overlay PDF Download:
FAQ:
Question: What is the A850GOT-LWBD-M3 GOT-A800 A850GOT protective film HMI price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Question: What is the dimension of A850GOT-LWBD-M3 Mitsubishi GOT-A800 A850GOT HMI Panel Glass?
Answer: The dimension of A850GOT-LWBD-M3 Mitsubishi GOT-A800 A850GOT HMI is 5.7 inch.
Common misspellings:
A850GOT-LWBD-3
A850GOT-WBD-M3
A850GOT-LWBD-3M
A85OGOT-LWBD-M3
A850GOT-LWBD-MM3
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service