AGP3000H-ADPCOM-01 PFXZGPADCM3H1 Keypad Overlay Glass

| categories | AGP3000 Series |
|---|---|
| Brand | PROFACE |
| Model | AGP3000H-ADPCOM-01 PFXZGPADCM3H1 |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Proface AGP3000 Series |
| Supply | Membrane Switch Overlay Touch Digitizer Glass |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:41:05 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Ambient Temperature: | 0°C (32°F) to 50°C (122°F) |
| Backlight: | User replaceable CCFL |
| Brand: | Proface |
| Product Line: | Proface AGP3300 |
| Touch Size: | 5.7" |
| Display Colors: | 65,536 Colors |
| Display Type: | STN color LCD |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Resolution: | 320 x 240 pixels |
| Warranty: | 12-Month Warranty |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| AGP3000H-ADPCOM-01 PFXZGPADCM3H1 | Description | Inventory status |
| AGP3000H-ADPCOM-01 | Proface AGP3300H Touch Screen Monitor Front Overlay Membrane Keyboard | In Stock |
| AGP3300H-L1-D24 | AGP3000 AGP3300H Touch Screen Protective Film Membrane Keypad Repair | In Stock |
| AGP3300H-L1-D24-GRY-KEY | Proface AGP3000 AGP3300H Touch Panel Protective Film Keyboard Membrane | Available Now |
| AGP3300H-L1-D24-RED | Proface AGP3000 AGP3300H Touchscreen Protective Film Operator Panel Keypad | In Stock |
| AGP3300H-L1-D24-RED-KEY | Proface AGP3000 AGP3300H Touch Screen Glass Membrane Switch Protective Film | Available Now |
| AGP3300H-L1-D24-YEL-KEY | Proface AGP3000 AGP3300H Touch Screen Panel Front Overlay Operator Keyboard | In Stock |
| AGP3300H-S1-D24 | Proface AGP3000 Membrane Keypad Switch Front Overlay Touch Membrane | In Stock |
| AGP3300H-S1-D24-GRY-KEY | Proface AGP3300H Touch Glass Front Overlay Membrane Keyboard Keypad | In Stock |
| AGP3300H-S1-D24-RED | Proface AGP3000 AGP3300H Touch Digitizer Glass Keypad Membrane Overlay | Available Now |
AGP3000H-ADPCOM-01 PFXZGPADCM3H1 Keypad Overlay Glass PDF Download:
Common misspellings:
AGP3000H-ADPCOM-01
PFXZGPADM3H1
AGP3000H-ADPCM-01
PFXZGPADCM3H1
AGP300H0-ADPCOM-01
AGP3000H-ADPCOM-0I
PFXZGPADCM3HH1
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service