3610005-03 AGP3300H-L1-D24 PFXGP3300HLAD Keypad Film Touch

| categories | AGP3000 Series |
|---|---|
| Brand | PROFACE |
| Model | 3610005-03 AGP3300H-L1-D24 PFXGP3300HLAD |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | Touch Screen Panel Switch Membrane Front Overlay |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:41:18 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Ambient Temperature: | 0°C (32°F) to 50°C (122°F) |
| Backlight: | White LED |
| Brand: | Proface |
| Display Resolution: | 320 x 240 pixels |
| Display Type: | TFT Color LCD |
| Part Number : | 3610005-03 |
| Product Line: | Proface AGP3300H |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -20°C (-4°F) to 60°C (140°F) |
| Warranty: | 365 Days |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| 3610005-03 AGP3300H-L1-D24 PFXGP3300HLAD | Description | Inventory status |
| AGP3000H-ADPCOM-01 | Proface AGP3300H Touch Screen Monitor Front Overlay Membrane Keyboard | In Stock |
| AGP3300H-L1-D24 | AGP3000 AGP3300H Touch Screen Protective Film Membrane Keypad Repair | In Stock |
| AGP3300H-L1-D24-GRY-KEY | Proface AGP3000 AGP3300H Touch Panel Protective Film Keyboard Membrane | Available Now |
| AGP3300H-L1-D24-RED | Proface AGP3000 AGP3300H Touchscreen Protective Film Operator Panel Keypad | In Stock |
| AGP3300H-L1-D24-RED-KEY | Proface AGP3000 AGP3300H Touch Screen Glass Membrane Switch Protective Film | Available Now |
| AGP3300H-L1-D24-YEL-KEY | Proface AGP3000 AGP3300H Touch Screen Panel Front Overlay Operator Keyboard | In Stock |
| AGP3300H-S1-D24 | Proface AGP3300H Membrane Keypad Switch Front Overlay Touch Membrane | In Stock |
| AGP3300H-S1-D24-GRY-KEY | Proface AGP3000 Touch Glass Front Overlay Membrane Keyboard Keypad | In Stock |
| AGP3300H-S1-D24-RED | Proface AGP3000 AGP3300H Touch Digitizer Glass Keypad Membrane Overlay | Available Now |
3610005-03 AGP3300H-L1-D24 PFXGP3300HLAD Keypad Film Touch PDF Download:
FAQ:
Question: Proface AGP3000 AGP3300H 3610005-03 AGP3300H-L1-D24 PFXGP3300HLAD Touch Panel does not function
Answer: 1. no response
Common misspellings:
3610005-03
AGP300H-L1-D24
PFXGP3300HLAD
310005-03
AGP3300H-L1-D24
PFXPG3300HLAD
3610005-O3
AGP3300H-L11-D24
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service