AGP3310H-T1-D24-RED AGP3310H-T1-D24-RED-KEY Keypad Film Touch

| categories | AGP3000 Series |
|---|---|
| Brand | PROFACE |
| Model | AGP3310H-T1-D24-RED AGP3310H-T1-D24-RED-KEY |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | Touch Screen Panel Switch Membrane Front Overlay |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:41:29 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Ambient Temperature: | 0°C (32°F) to 50°C (122°F) |
| Backlight: | White LED |
| Brand: | Proface |
| Display Resolution: | 320 x 240 pixels |
| Display Type: | TFT Color LCD |
| Part Number : | 3280007-01 |
| Product Line: | Proface AGP3300H |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -20°C (-4°F) to 60°C (140°F) |
| Warranty: | 365 Days |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| AGP3310H-T1-D24-RED AGP3310H-T1-D24-RED-KEY | Description | Inventory status |
| AGP3300H-S1-D24-RED-KEY | Proface AGP3300H Touch Screen Monitor Front Overlay Membrane Keyboard | In Stock |
| AGP3300H-S1-D24-YEL | AGP3000 AGP3300H Touch Screen Protective Film Membrane Keypad Repair | In Stock |
| AGP3300H-S1-D24-YEL-KEY | Proface AGP3000 AGP3300H Touch Panel Protective Film Keyboard Membrane | Available Now |
| AGP3310H-T1-D24 | Proface AGP3000 AGP3300H Touchscreen Protective Film Operator Panel Keypad | In Stock |
| AGP3310H-T1-D24-GRY-KEY | Proface AGP3000 AGP3300H Touch Screen Glass Membrane Switch Protective Film | Available Now |
| AGP3310H-T1-D24-KEY | Proface AGP3000 AGP3300H Touch Screen Panel Front Overlay Operator Keyboard | In Stock |
| AGP3310H-T1-D24-RED | Proface AGP3300H Membrane Keypad Switch Front Overlay Touch Membrane | In Stock |
| AGP3310H-T1-D24-RED-KEY | Proface AGP3000 Touch Glass Front Overlay Membrane Keyboard Keypad | In Stock |
| AGP3310H-T1-D24-YEL-KEY | Proface AGP3000 AGP3300H Touch Digitizer Glass Keypad Membrane Overlay | Available Now |
AGP3310H-T1-D24-RED AGP3310H-T1-D24-RED-KEY Keypad Film Touch PDF Download:
FAQ:
Question: Proface AGP3000 AGP3300H AGP3310H-T1-D24-RED AGP3310H-T1-D24-RED-KEY PFXGP3310HTADR PFXGP3310HTADRK Touch Panel does not function
Answer: 1. no response
Common misspellings:
AGP3310H-T1-D24-RED
AGP331H-T1-D24-RED-KEY
PFXGP3310HTADR
PFXGP3310HTADRK
AGP3310H-T1-D24-RED-KEY
FXGP3310HTADR
AGP3310H-T-1D24-RED
AGP3310H-T1-DZ4-RED-KEY
PFXGP3310HTADRR
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service