AGP3400-T1-D24-CA1M AGP3400-T1-D24-D81C Protective Film Touch Panel

| categories | AGP3000 Series |
|---|---|
| Brand | PROFACE |
| Model | AGP3400-T1-D24-CA1M AGP3400-T1-D24-D81C |
| Warranty | 365 Days |
| Supply | Touch Screen Panel Glass and Front Overlay |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:41:35 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Ambient Temperature: | 0°C (32°F) to 50°C (122°F) |
| Backlight: | CCFL (Replaceable) |
| Brand: | Proface |
| Display Resolution: | 640 x 480 Pixels |
| Display Type: | TFT Color LCD |
| Part Number : | 3280035-01 |
| Product Line: | Proface AGP3400 |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -20°C (-4°F) to 60°C (140°F) |
| Warranty: | 365 Days |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| AGP3400-T1-D24-CA1M AGP3400-T1-D24-D81C | Description | Inventory status |
| AGP3400-S1-D24 | Proface AGP3000 AGP3400 Touch Screen Monitor Front Overlay | In Stock |
| AGP3400-S1-D24-CA1M | Proface AGP3000 AGP3400 Touch Screen Protective Film Replacement | In Stock |
| AGP3400-S1-D24-D81C | Proface AGP3000 AGP3400 Touch Panel Protective Film Repair | Available Now |
| AGP3400-S1-D24-D81K | Proface AGP3000 AGP3400 Touchscreen Protective Film Repair | In Stock |
| AGP3400-T1-D24 | Proface AGP3000 AGP3400 HMI Touch Screen Glass Protective Film | Available Now |
| AGP3400-T1-D24-CA1M | Proface AGP3000 AGP3400 Touch Screen Panel Front Overlay Repair | In Stock |
| AGP3400-T1-D24-D81C | Proface AGP3000 AGP3400 Front Overlay Touch Membrane | In Stock |
| AGP3400-T1-D24-D81K | Proface AGP3000 AGP3400 Touch Glass Front Overlay Repair | In Stock |
| AGP3400-T1-D24-FN1M | Proface AGP3000 AGP3400 Touch Digitizer Glass Overlay Repair | Available Now |
| AGP3400-T1-D24-M | Proface AGP3000 AGP3400 HMI Panel Glass Protective Film | Available Now |
| AGP3450-T1-D24 | Proface AGP3000 AGP3450 HMI Touch Screen Protective Film | In Stock |
| AGP3450-T1-D24-M | Proface AGP3000 AGP3450 MMI Touch Screen Front Overlay Replacement | In Stock |
AGP3400-T1-D24-CA1M AGP3400-T1-D24-D81C Protective Film Touch Panel PDF Download:
FAQ:
Question: Proface AGP3000 AGP3400 AGP3400-T1-D24-CA1M AGP3400-T1-D24-D81C PFXGP3400TADCA PFXGP3400TADDC Touch Panel does not function
Answer: 1. no response
Common misspellings:
AGP3400-T1-D24-CA1M
AGP3400-T1-D24-D1C
PFXGP3400TADCA
PFXGP3400TADDC
AGP3400-1-D24-CA1M
AGP3400-T1-D24-D81C
AGP3400-T1-D42-CA1M
PFXGP34007ADCA
AGP34000-T1-D24-D81C
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service