3280035-02 AGP3400-S1-D24 Protective Film Touch Glass

| categories | AGP3000 Series |
|---|---|
| Brand | PROFACE |
| Model | 3280035-02 AGP3400-S1-D24 PFXGP3400SAD |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Proface AGP3000 Series |
| Supply | AGP3400 Touch Screen Protective Film |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:41:40 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Ambient Temperature: | 0°C (32°F) to 50°C (122°F) |
| Display Resolution: | 640 x 480 Pixels |
| Model Number: | 3280035-02 |
| Product Line: | Proface AGP3300 |
| Touch Size: | 7.5" |
| Brand: | Proface |
| Display Type: | STN color LCD |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -20°C (-4°F) to 60°C (140°F) |
| Warranty: | 365 Days |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| 3280035-02 AGP3400-S1-D24 PFXGP3400SAD | Description | Inventory status |
| AGP3400-S1-D24 | Proface AGP3000 AGP3400 Touch Screen Monitor Front Overlay | In Stock |
| AGP3400-S1-D24-CA1M | Proface AGP3000 AGP3400 Touch Screen Protective Film Replacement | In Stock |
| AGP3400-S1-D24-D81C | Proface AGP3000 AGP3400 Touch Panel Protective Film Repair | Available Now |
| AGP3400-S1-D24-D81K | Proface AGP3000 AGP3400 Touchscreen Protective Film Repair | In Stock |
| AGP3400-T1-D24 | Proface AGP3000 AGP3400 HMI Touch Screen Glass Protective Film | Available Now |
| AGP3400-T1-D24-CA1M | Proface AGP3000 AGP3400 Touch Screen Panel Front Overlay Repair | In Stock |
| AGP3400-T1-D24-D81C | Proface AGP3000 AGP3400 Front Overlay Touch Membrane | In Stock |
| AGP3400-T1-D24-D81K | Proface AGP3000 AGP3400 Touch Glass Front Overlay Repair | In Stock |
| AGP3400-T1-D24-FN1M | Proface AGP3000 AGP3400 Touch Digitizer Glass Overlay Repair | Available Now |
| AGP3400-T1-D24-M | Proface AGP3000 AGP3400 HMI Panel Glass Protective Film | Available Now |
| AGP3450-T1-D24 | Proface AGP3000 AGP3450 HMI Touch Screen Protective Film | In Stock |
| AGP3450-T1-D24-M | Proface AGP3000 AGP3450 MMI Touch Screen Front Overlay Replacement | In Stock |
3280035-02 AGP3400-S1-D24 Protective Film Touch Glass PDF Download:
Common misspellings:
3280035-02
AGP3400-S-D24
PFXGP3400SAD
328005-02
AGP3400-S1-D24
AGP3400-1S-D24
AGP3400-S1-DZ4
AGP3400-S1-D244
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service