Proface AGP3500-T1-D24-CA1M AGP3500-T1-D24-D81C Panel Glass Film

| categories | AGP3000 Series |
|---|---|
| Brand | PROFACE |
| Model | AGP3500-T1-D24-CA1M AGP3500-T1-D24-D81C |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Proface AGP3000 Series |
| Supply | AGP3000 Touch Screen Protective Film |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:42:00 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Ambient Temperature: | 0°C (32°F) to 50°C (122°F) |
| Display Resolution: | 640 x 480 Pixels |
| Part Number : | 3280035-41 |
| Product Line: | Proface AGP3000 |
| Touch Size: | 10.4" |
| Brand: | Proface |
| Display Type: | TFT Color LCD |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -20°C (-4°F) to 60°C (140°F) |
| Warranty: | 365 Days |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| AGP3500-T1-D24-CA1M AGP3500-T1-D24-D81C | Description | Inventory status |
| AGP3500-T1-AF | Proface AGP3000 AGP3500 Touch Screen Monitor Front Overlay | In Stock |
| AGP3500-T1-AF-CA1M | Proface AGP3000 AGP3500 Touch Screen Protective Film Replacement | In Stock |
| AGP3500-T1-AF-D81C | Proface AGP3000 AGP3500 Touch Panel Protective Film Repair | Available Now |
| AGP3500-T1-AF-D81K | Proface AGP3000 AGP3500 Touchscreen Protective Film Repair | In Stock |
| AGP3500-T1-AF-FN1M | Proface AGP3000 AGP3500 HMI Touch Screen Glass Protective Film | Available Now |
| AGP3500-T1-AF-M | Proface AGP3000 AGP3500 Touch Screen Panel Front Overlay Repair | In Stock |
| AGP3500-T1-D24 | Proface AGP3000 AGP3500 Front Overlay Touch Membrane | In Stock |
| AGP3500-T1-D24-CA1M | Proface AGP3000 AGP3500 Touch Glass Front Overlay Repair | In Stock |
| AGP3500-T1-D24-D81C | Proface AGP3000 AGP3500 Touch Digitizer Glass Overlay Repair | Available Now |
| AGP3500-T1-D24-D81K | Proface AGP3000 AGP3500 HMI Panel Glass Protective Film | Available Now |
| AGP3500-T1-D24-FN1M | Proface AGP3000 AGP3500 HMI Touch Screen Protective Film | In Stock |
| AGP3500-T1-D24-M | Proface AGP3000 AGP3500 MMI Touch Screen Front Overlay Replacement | In Stock |
Proface AGP3500-T1-D24-CA1M AGP3500-T1-D24-D81C Panel Glass Film PDF Download:
Common misspellings:
AGP500-T1-D24-CA1M
AGP3500-T1-D24-D81C
PFXGP3500TADCA
PFXGP3500TADDC
AGP3500-T1-D24-CA1M
PFXGP350TADCA
AGP3500-T1-D42-D81C
AGP3500-T1-D24-CAIM
PFXGP3500TAADDC
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service