AGP3500-T1-D24-D81K AGP3500-T1-D24-FN1M AGP3500-T1-D24-M Overlay Glass

| categories | AGP3000 Series |
|---|---|
| Brand | PROFACE |
| Model | AGP3500-T1-D24-D81K/FN1M/M |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Proface AGP3000 Series |
| Supply | AGP3000 Front Overlay Touch Digitizer Glass |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:42:02 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Ambient Temperature: | 0°C (32°F) to 50°C (122°F) |
| Backlight: | User replaceable CCFL |
| Brand: | Proface |
| Product Line: | Proface AGP3500 |
| Touch Size: | 10.4" |
| Display Colors: | 65,536 Colors |
| Display Type: | TFT Color LCD |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Resolution: | 640 x 480 Pixels |
| Warranty: | 12-Month Warranty |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| AGP3500-T1-D24-D81K/FN1M/M | Description | Inventory status |
| AGP3500-T1-AF | Proface AGP3000 AGP3500 Touch Screen Monitor Front Overlay | In Stock |
| AGP3500-T1-AF-CA1M | Proface AGP3000 AGP3500 Touch Screen Protective Film Replacement | In Stock |
| AGP3500-T1-AF-D81C | Proface AGP3000 AGP3500 Touch Panel Protective Film Repair | Available Now |
| AGP3500-T1-AF-D81K | Proface AGP3000 AGP3500 Touchscreen Protective Film Repair | In Stock |
| AGP3500-T1-AF-FN1M | Proface AGP3000 AGP3500 HMI Touch Screen Glass Protective Film | Available Now |
| AGP3500-T1-AF-M | Proface AGP3000 AGP3500 Touch Screen Panel Front Overlay Repair | In Stock |
| AGP3500-T1-D24 | Proface AGP3000 AGP3500 Front Overlay Touch Membrane | In Stock |
| AGP3500-T1-D24-CA1M | Proface AGP3000 AGP3500 Touch Glass Front Overlay Repair | In Stock |
| AGP3500-T1-D24-D81C | Proface AGP3000 AGP3500 Touch Digitizer Glass Overlay Repair | Available Now |
| AGP3500-T1-D24-D81K | Proface AGP3000 AGP3500 HMI Panel Glass Protective Film | Available Now |
| AGP3500-T1-D24-FN1M | Proface AGP3000 AGP3500 HMI Touch Screen Protective Film | In Stock |
| AGP3500-T1-D24-M | Proface AGP3000 AGP3500 MMI Touch Screen Front Overlay Replacement | In Stock |
AGP3500-T1-D24-D81K AGP3500-T1-D24-FN1M AGP3500-T1-D24-M Overlay Glass PDF Download:
Common misspellings:
AGP500-T1-D24-D81K
AGP3500-T1-D24-FN1M
AGP3500-T1-D24-M
AGP3500-T1-D24-D81K
AP3500-T1-D24-FN1M
AGP3500-T1-D24-D8K1
AGP3500-71-D24-FN1M
AGP3500--T1-D24-M
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service