LM4301TADDK PFXLM4301TADDK Touch Membrane Front Overlay

| categories | LT3000 LT4000M |
|---|---|
| Brand | PROFACE |
| Model | LM4301TADDK PFXLM4301TADDK |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Proface LT4000M Series |
| Supply | LT4000M Front Overlay Touch Screen Monitor |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:48:51 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Brand: | Proface |
| Display Resolution: | 320 x 240 pixels |
| Part Number : | LM4301TADDK |
| Storage Humidity: | 10%RH to 90%RH (non-condensing) |
| Touch Size: | 5.7" |
| Display Type: | TFT Color LCD |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Product Line: | Proface LT4000M |
| Storage Temperature: | -20°C to 60°C |
| Warranty: | 365 Days |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| LM4301TADDK PFXLM4301TADDK | Description | Inventory status |
| LM4201TADAC | Pro-face LT4000M HMI Panel Glass Protective Film | Available Now |
| LM4201TADAK | Proface LT4000M Front Overlay Touch Screen Monitor | In Stock |
| LM4201TADDC | Proface LT4000M Touch Screen Protective Film Replacement | In Stock |
| LM4201TADDK | Proface LT4000M Protective Film Touch Panel Repair | Available Now |
| LM4301TADAC | Proface LT4000M Protective Film Touchscreen Repair | In Stock |
| LM4301TADAK | Proface LT4000M HMI Touch Screen Glass Protective Film | Available Now |
| LM4301TADDC | Proface LT4000M Touch Screen Panel Front Overlay Repair | In Stock |
| LM4301TADDK | Pro-face LT4000M Front Overlay Touch Membrane | In Stock |
LM4301TADDK PFXLM4301TADDK Touch Membrane Front Overlay PDF Download:
FAQ:
Question: LM4301TADDK PFXLM4301TADDK LT4000M Series USB Cable Clamp Removal
Answer: (1) Pull out the USB cover from the USB holder by pressing down the tab on the USB cover.
Question: What is Proface LT4000M LM4301TADDK PFXLM4301TADDK Touch Screen Panel Glass Protective Film HMI parts price?
Answer: Submit a fast quote, send Kernfix an email for best price.
Common misspellings:
LM4301TADDK
PFXLM401TADDK
LM4301TDDK
PFXLM4301TADDK
LM4031TADDK
PFXLM43017ADDK
PFFXLM4301TADDK
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service