3581702-12 PS3451A-T41-24V PFXPS34N1 Film Touch Screen

| categories | PS3000 Series |
|---|---|
| Brand | PROFACE |
| Model | 3581702-12 PS3451A-T41-24V PFXPS34N1 |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Proface PS3000 Series |
| Supply | PS3000 Protective Film Touch Screen |
| Touch size | 8.4 inch |
| Shipping | 2-4 workdays |
| Terms of Payment | Western Union, T/T, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 02:50:50 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Ambient Humidity: | 10 to 90%RH (no condensation) |
| Allowable Voltage Drop: | 10 ms or less |
| Product Line: | Proface PS3000 |
| Rated Voltage: | DC19.2V to DC28.8V |
| Brand: | Proface |
| Type of Supply Voltage: | 24 V DC |
| Storage Temperature: | -20 to 60 degrees Celsius |
| Warranty: | 365 Days |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| 3581702-12 PS3451A-T41-24V PFXPS34N1 | Description | Inventory status |
| PS3450A-T41 | Proface PS3000 Touch Screen Protective Film Replacement | In Stock |
| PS3450A-T41-24V | Proface PS3000 Touch Panel Protective Film Repair | Available Now |
| PS3451A-T41-24V | Proface PS3000 Touchscreen Protective Film Repair | In Stock |
| PS3600G-T41 | Proface PS3000 HMI Touch Screen Glass Protective Film | Available Now |
| PS3600G-T41-24V | Proface PS3000 Touch Screen Panel Front Overlay Repair | In Stock |
| PS3650A-T41 | Pro-face PS3000 Front Overlay Touch Membrane | In Stock |
| PS3650A-T41-24V | Proface PS3000 Touch Glass Front Overlay Repair | In Stock |
| PS3650A-T42 | Proface PS3000 Touch Digitizer Glass Overlay Repair | Available Now |
| PS3650A-T42-24V | Pro-face PS3000 HMI Panel Glass Protective Film | Available Now |
| PS3650A-T42S | Proface PS3000 Touch Screen Monitor Front Overlay | In Stock |
| PS3650A-T42S-24V | Proface PS3000 MMI Touch Screen Front Overlay Replacement | In Stock |
3581702-12 PS3451A-T41-24V PFXPS34N1 Film Touch Screen PDF Download:
Common misspellings:
3581702-12
PS3451A-T41-24V
PFXPS341
PS3451-T41-24V
PFXPS34N1
35817021-2
PS3451A-741-24V
PFFXPS34N1
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service