Schneider MPCST52NAN20N Protective Film Touch Screen

| categories | Magelis lndustrial PC |
|---|---|
| Brand | SCHNEIDER |
| Model | Magelis Smart Schneider MPCST52NAN20N |
| Warranty | 365 Days |
| Product Line | Schneider Magelis Smart series |
| Supply | MPCST52NAN20N Touch Panel Front Overlay |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 03:11:21 |
Leading Time{{selectedConditionObj.leading}}
{{item.value}}
{{nameObj.name}}{{nameObj.selectedValue}}
{{valueObj.name}}
Shipping
Detail Information
Specifications:
| Part Number : | MPCST52NAN20N |
| Display Type: | LCD TFT |
| Screen diagonal: | 15 in |
| Warranty: | 365 Days |
| Product Line: | Magelis Smart Series |
| Terminal Type: | Touchscreen Display |
| Operating Temp.: | 0...50 °C |
| Storage Temp.: | -20...60 °C |
| Display Resolution: | 1024 x 768 pixels XGA |
| Operating system: | Windows XPe SP2 |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| Magelis Smart Schneider MPCST52NAN20N | Description | Inventory status |
| MPCKT52NAX00B | Schneider Magelis Smart Touch Screen Protective Film Repair | In Stock |
| MPCST11NDJ00T | Magelis Smart Schneider Touch Panel Protective Film Replacement | Available Now |
| MPCST52NAJ20H | Schneider Magelis Smart Touchscreen Protective Film Repair | In Stock |
| MPCST52NDJ00T | Magelis Smart Schneider HMI Touch Screen Glass Protective Film | Available Now |
| MPCST52NDJ10T | Schneider Magelis Smart Touch Screen Panel Front Overlay Repair | In Stock |
| MPCST52NDJ10R | Schneider Magelis Smart Front Overlay Touch Membrane | In Stock |
| MPCST21NDJ20T | Schneider Magelis Smart HMI Touch Glass Front Overlay Repair | In Stock |
| MPCST21NAJ20T | Schneider Magelis Smart Touch Digitizer Glass Overlay Repair | Available Now |
| MPCST52NAJ20T | Schneider Magelis Smart HMI Panel Glass Protective Film | Available Now |
| MPCST11NAJ00T | Magelis Smart Touch Screen Monitor Front Overlay Replacement | In Stock |
| MPCST11NAJ00H | Schneider Magelis Smart MMI Touch Screen Front Overlay | In Stock |
| MPCST52NAN20N | Schneider Magelis Smart HMI Touch Screen Protective Film | In Stock |
Schneider MPCST52NAN20N Protective Film Touch Screen PDF Download:
FAQ:
Question: How to install the Schneider Magelis Smart MPCST52NAN20N Unit?
Answer:
Question: When an alarm appears on Magelis Schneider MPCST52NAN20N Protective Film Touch Panel Glass Terminal, what does it means?
Answer:
Common misspellings:
MPCST5NAN20N
MPCST52NAN2N
MPCS752NAN20N
MPCST25NAN20N
MPCST52NAN200N
Please send your message to us
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service