KEBA KEMRO K2-200 OP341/Y-1400 OP341/Y Operator Keyboard

| categories | KEBA |
|---|---|
| Model | KEBA KEMRO K2-200 OP341/Y-1400 OP341/Y |
| Warranty | 365 Days |
| Shipping | DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX |
| FOB port | Guangzhou, Shenzhen, Hongkong |
| Terms of Payment | Western Union, MoneyGram, T/T, Paypal, PayPal, Credit Card |
| Update Time | 2026-02-04 03:22:18 |
Shipping
Specifications:
| Part Number : | KEBA KEMRO K2-200 OP341/Y-1400 OP341/Y |
| Product Line: | KEBA |
| Design of the Display: | LCD |
| Touch Type: | Resistive / Capacitive |
| Warranty: | 365 days Warranty |
| IP Rating: | IP65 or higher |
| Power Supply: | DC 24V |
| Membrane keyboard: | Yes |
| Operating Temperature: | -10°C ~ +55°C |
| Storage Temperature: | -20 to 60°C |
Related BB Teach Pendant Part No.:
| KEBA KEMRO K2-200 OP341/Y-1400 OP341/Y | Description | Inventory status |
| 1302-x43101 8.5 Inch | 1302-x43101 8.5-inch Touch Screen Replacement | In Stock |
| WOP-2100T-NA2E | WOP-2100T-NA2E Protective Film Touch Panel Replacement | Available Now |
| TK6100-WST20 | TK6100-WST20 Touchscreen Front Overlay Repair | In Stock |
| 1BF-T1S | 1BF-T1S HMI Panel Glass Protective Film Repair | Available Now |
| FA2100-30ST | FA2100-30ST Front Overlay Touch Screen Glass Repair | Available Now |
| PT100-1BF-T1 | PT100-1BF-T1 Protective Film Touch Screen Panel | In Stock |
| APL3600-TFM-BLD 3620003-01 | APL3600-TFM-BLD 3620003-01 Touch Membrane Front Overlay | In Stock |
| T170S-5RBA04N-0A28R0-200FH-C | T170S-5RBA04N-0A28R0-200FH-C HMI Touch Glass Replacement | In Stock |
| AT-170F-5RB-004N-18R-200FH | AT-170F-5RB-004N-18R-200FH Touch Digitizer Glass Repair | Available Now |
| KeView V2 OP350-LD/P-6006 C-4100 12.1 | KeView V2 OP350-LD/P-6006 C-4100 12.1" Terminal Keypad | In Stock |
| KEBA Kemro K2-200 OP341 Y | KEBA Kemro K2-200 OP341 Y Keypad Membrane Switch | Available Now |
| KEBA KEMRO K2-200 OP341/Y-1400 OP341/Y | KEMRO K2-200 OP341/Y-1400 OP341/Y Operator Keyboard | In Stock |
| SYSTEM 6000 | SYSTEM 6000 Touch Screen Monitor Replacement | In Stock |
| Kienzle Systems T09.00294.01 171503.000024 | Kienzle Systems T09.00294.01 171503.000024 MMI Touch Screen | Available Now |
KEBA KEMRO K2-200 OP341/Y-1400 OP341/Y Operator Keyboard PDF Download:
FAQ:
Question: Is there a minimum order quantity (MOQ)?
Answer: No, we do not have an MOQ. You can order even one piece.
Question: Are your KEBA KEMRO K2-200 OP341/Y-1400 OP341/Y Membrane Keyboard Keypads OEM certified?
Answer: Our KEBA KEMRO K2-200 OP341/Y-1400 OP341/Y Membrane Keypad Switches are high-quality replacements, not official OEM parts, but fully compatible and performance-tested.
Question: Are your KEBA KEMRO K2-200 OP341/Y-1400 OP341/Y Operator Panel Keypad tested before shipping?
Answer: Yes, every item is rigorously tested to ensure proper functionality.
Question: Which payment methods do you accept?
Answer: We accept T/T bank transfer, PayPal, and credit card (100% prepaid).
Common misspellings:
KEBA
KEMRO
K2-200
OP341/Y-1400
O341/Y
OP341/Y-400
OP341/Y
PO341/Y-1400
K2-2OO
KK2-200
- Mobile Phone
- *Title
- *Content






Fast Quote
Fast Quote
Worldwide Shipping
12 Months Warranty
Customize Service